UKS „Struga” Wicemistrzem Polski w warcabach klasycznych

Drużyna Młodzików z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Struga” zdobyła tytuł Wicemistrza Polski na Drużynowym Pucharze Polski w warcabach 64-polowych. Zawody odbyły się w dniach 23-24.06.2012 i tradycyjnie rozegrane zostały w Lipnie k/ Leszna. Nasza drużyna w składzie Bogdan Bańkowski, Marta Bańkowska, Ludwika Moczulska oraz Karolina Sobolewska przegrała zaledwie jeden mecz z drużyną gospodarzy turnieju.

Tytuł Wicemistrza Polski to fantastyczny wynik, jednakże pozostał pewien niedosyt, nieudało się bowiem obronić Mistrzowskiego tytułu. W poprzednich latach 2011 oraz 2010 to nasza drużyna zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski Młodzików.

Drużynie gratulujemy i życzymy by w przyszłym roku odzyskała mistrzowski tytuł.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych i tenisa stołowego, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2012 roku” i był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Marki.

Lucyna Bańkowska

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,555s)