UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

UKS Sanchin na Przystani Marki

Przystań Marki 2009W dniu 06.06.2009 r. w parku miejskim w Markach po raz kolejny wystartował festyn pod nazwą ?PRZYSTAŃ MARKI?. Jednym z punktów bogatego repertuaru artystycznego był pokaz przygotowany przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego SANCHIN działającego przy Szkole Podstawowej nr 1. Młodzi adepci Karate Do zaprezentowali przed publicznością swoje umiejętności wykonując techniki podstawowe i kombinacje oraz walki aranżowane. Widowiskowym punktem była prezentacja technik na przyrządach treningowych oraz walka w pełnym kontakcie z wykorzystaniem protektorów. Na zakończenie instruktorzy zaprezentowali formę mistrzowską Shisochin oraz wykorzystanie jej w samoobronie. Po pokazie uczestnicy otrzymali od organizatorów talony na smaczny ciepły posiłek. DZIĘKUJEMY !!!

Występ dzieci trenujących Goju Ryu Karate Do spotkał się dużym zainteresowaniem rodziców i spostrzeżeniem, że jest to ciekawy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Prezes UKS SANCHIN
Monika Wysocka

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 70, generowano: 0,548s)