UCZCIJMY PAMIĘĆ ZWYCZAJNYCH BOHATERÓW

1944W 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia 2011 o godzinie ‚W’-17.oo w Markach na trzy minuty zostaną uruchomione alarmowe syreny. Aby uczcić ten wielki zryw Polaków 1944 roku, przystańmy i odłóżmy codzienne sprawy, by chwilą ciszy i zadumy uczcić pamięć wszystkich walczących o wolność Naszego Kraju.

Mieszkańców naszego miasta, którzy chcą uczcić pamięć o Powstaniu Warszawskim, prosimy o wywieszenie na swoich domach flag narodowych.

Zobacz także:
63 kartki z powstańczego kalendarza

Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego

Utwór grupy Sabaton o Powstaniu Warszawskim

pwpa

Komentarze: 1

  1. Paweł Jaczewski pisze:

    Dzisiaj przy GUSie o 17:00 stanąłem jako jedyny. Minęło mnie kilkadziesiąt samochodów i kilkunastu przechodniów i zatrzymał się tylko jeden samochód, ale obtrąbiony przez stojące z tyłu ruszył. Wiem, że Warszawa jest mieszanką ludzi z całej Polski, ale i tak byłem niemiło zaskoczony.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,549s)