Komentarze: 1

  1. M. Świerczyński pisze:

    W czasie kampanii wyborczej można było odnieść wrażenie, że powstanie obwodnicy zależy jedynie od, bliżej nieokreślonych, starań ubiegających się o mandat. Kandydaci wmawiali nam, że nie wybudowano jej do tej pory z powodu ślamazarności władz miasta. Powstał nawet spór, kto bardziej przyczynił się do jej wybudowania.
    Inicjatywy obywatelskie zmierzające do wymuszenia jej budowy na centralnych instytucjach, były pewne sukcesu, przybierając postawę typu: „popatrzcie na mnie chłopcy”. Nie brano pod uwagę faktu, że rządowi brak pieniędzy, a tak zwane zewnętrzne źródła finansowania ledwie ciurkają. No i wyszło jak widać.
    Przez najbliższe lata możemy tylko o niej pomarzyć a jej wizja posłużyła jedynie jako puste hasło wyborcze. Czy używający jego byli tak naiwni, czy świadomie wykorzystali nasze bolączki, licząc na wyborczy sukces?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,569s)