Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Stefana Grota-Roweckiego

ul. Duża 3, 05-260 Marki
22 781-12-96

Tydzień Życzliwości

We wtorek, 29 listopada w szkole zapanował uśmiech i kolor żółty. W taki sposób zakończyliśmy „Tydzień Życzliwości”, co nie znaczy, że przestaniemy być życzliwi.

Aby podsumować nasze działania spotkaliśmy się na apelu, podczas którego było wesoło i głośno. Owacjami na stojąco uczniowie wybrali życzliwe hasło: „Chcesz mieć kolegów wielu, bądź życzliwy przyjacielu”. W prezentacji multimedialnej zobaczyliśmy „Życzliwe plakaty” i  „Drzewa Życzliwości”, które w czasie tygodnia wykonali uczniowie. Ogłoszone zostały wyniki konkursu na „Króla i Królową Życzliwości”, w którym zwycięzcami zostali – Angelika Zwolińska z klasy 6c i Marceli Chrzanowski z 3b. Koronacji dokonała Pani Dyrektor Magdalena Osińska. Wielkie gratulacje dla Króla i Królowej, niech ich wielka życzliwość zapanuje w naszej szkole przez najbliższy rok!

Wszystkim uczniom, nauczycielom należą się wielkie brawa za zaangażowanie w realizację zadań, Samorządowi Szkolnemu – serdeczne podziękowania za organizację „Życzliwej Poczty”.

koordynatorzy akcji – p. Karina Kowalska, p. Beata Lisik

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 79, generowano: 0,755s)