Turniej warcabowy we Fromborku

W dniach 26-28 maja 2006 r. czterech reprezentantów UKS ?Struga? wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju w Warcabach Klasycznych we Fromborku. Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund z tempem 1h na zawodnika. Spośród 17 warcabistów rywalizujących w turnieju najlepszy okazał się grający niezwykle pomysłowo i finezyjnie mistrz krajowy Andrzej Grodecki ? mieszkaniec Fromborka. Drugie miejsce zajął Karol Dudkiewicz z Błonia. Najlepiej z zawodników UKS ?Struga? wypadł Marcin Grzesiak, który w zawodach wywalczył 3 miejsce. Tuż za nim na 4 pozycji uplasował się Paweł Suchecki. Pozostali nasi reprezentanci ? Michał Janicki i Maciej Łukasiewicz zajęli odpowiednio 7 i 8 lokatę.

Jeszcze lepiej nasi zawodnicy zaprezentowali się w rozegranym 26 maja turnieju gry błyskawicznej (5 minut na zawodnika na rozegranie partii). Zwyciężył w nim Michał Janicki, Maciej Łukasiewicz był 3, Marcin Grzesiak 4, a Paweł Suchecki 10.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,525s)