Dzień Pamięci Żołnierzy Wykletych

Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wykletych w Markach

Radosław Dec
792-350-668

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Tropem Wilczym – ruszyły zapisy

Trasa biegu powinna usatysfakcjonować najbardziej wymagających biegaczy.

Gotowi? Do zapisów… Start! Można już zgłaszać się do biegu „Tropem Wilczym”. To impreza sportowa poświęcona upamiętnieniu Żołnierzy Wyklętych. W tym roku odbędzie się jej piąta edycja ? po raz pierwszy w Markach. Uczestnicy biegu nie uiszczają wpisowego, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego warto się pośpieszyć! LINK DO ZAPISÓW

- Marecka trasa biegu „Tropem Wilczym” wiedzie przez tereny zadrzewione znajdujące się wokół stawu zwanego Meksyk przy ulicy Grunwaldzkiej. Trasa, na której występują liczne różnice w wysokości terenu, zbiorniki wodne oraz ciekawa szata roślinna, zaspokoi nawet najbardziej wymagających biegaczy – czytamy na stronie biegu.

Gwoli ścisłości – bieg odbędzie na dwóch dystansach. Pierwszy ma 1963 m. To symboliczne odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Drugi liczy 8 km. Start odbywa się w tym samym czasie, dlatego można zapisać się tylko na jeden dystans.

Partnerami lokalnymi są: nasze miasto, Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Markach oraz klub sportowy Markowi Biegacze. Zapraszamy 26 lutego!

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,557s)