TPM CUP’09 – ostatnie wolne miejsca!!!

W dniu dzisiejszym zarejestrowała się 20 drużyna w związku z tym proszę o realizację rezerwacji! W momencie rezerwacji miejsca przez drużynę nr 27, kolejne drużyny będą wpisywane w miejsce zespołów z najwcześniejszą nie potwierdzoną rezerwacją!!

Od 28.10 nie będzie możliwości wpłacenia wpisowego bez wcześniejszej rezerwacji telefonicznej!!! Najlepiej wysłać sms pod 509067613 z nazwą drużyny i imieniem i nazwiskiem kapitana. Ja odpisuje, że ok, daję znać w Karczmie i można wtedy dokończyć zgłoszenie! Być może jest to problematyczne, ale jest ograniczona liczba miejsc i w ten sposób unikniemy sytuacji gdzie jedna drużyna zarezerwowała miejsce u mnie a druga bezpośrednio w Karczmie.

Jeszcze raz proszę o realizację wcześniejszych zgłoszeń, tak żeby nikt nie spadł z listy!

Komentarze: 2

  1. Mikołaj Szczepanowski pisze:

    No i ostatnie wolne miejsce zostało!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,560s)