Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP’08 – o turnieju, jak zgłosić zespół?, karta zgłoszeń oraz regulaminy.

TPM CUP’08 to już drugi turniej w piłce halowej o randze Mistrzostw Miasta. Pierwszy rozegrany był w ubiegłym roku w dniach 15-16 grudnia. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 zawodników grających w 16 zespołach. Po rozegraniu 44 meczy puchar do góry wznieść mogła drużyna Hortus Art Marki.

Edycja ’08 będzie pod wieloma względami lepsza – więcej meczy, wiecej drużyn i oczywiście organizatorzy liczą na jeszcze wyższy poziom rozgrywek. Za organizacje rozgrywek odpowiedzialni są członkowie Towarzystwa Przyjaciół Marek (od skrótu tej nazwy powstała nazwa turnieju TPM CUP) – koordynatorem rozgrywek jest Mikołaj Szczepanowski, w organizacji biorą udział Radosław Dec, Krzysztof Bychowski, Filip Rżewski, Maria Krzyżanowska,Katarzyna Ziemiańska-Dec, Marek Szczepanowski, Przemysław Paprocki, Marcin Brzeziński i Paweł Jaczewski.

Na dzień dzisiejszy organizatorzy przygotowali ponad 30 miejsc dla zespołów. Procedura zgłoszeń do turnieju jest następujaca:
1. Telefoniczne lub e-mailowe (mikolaj@marki.net.pl, 509067613) wyrażenie chęci wzięcia udziału w turnieju. Należy podać nazwę drużyny oraz imię i nazwisko kapitana. W tym momencie następuje rezerwacja miejsca dla drużyny na okres 7 dni.
2. Wysłanie e-mailem wypełnionego pliku zawodnicy.xls (dostępny pod spodem) na adres mikolaj@marki.net.pl, rezerwacja zostaje przedłużona do 14 dni, jednak nie dalej niż do 13 listopada.
3. Dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (plik dostępny pod spodem) wraz z zaliczką i kaucją do Karczmy u Bociana ul. Jutrzenki 2

Oczywiście można pominąć pierwsze dwa kroki i od razu przynieść kartę zgłoszeń, pierwsze dwa punkty są opcją dla osób, które nie mają jeszcze w pełni skompletowanego składu.

Link do listy zgłoszonych drużyn:
Zgłoszone Drużyny

Pliki:
Karta Zgłoszeniowa
Zawodnicy.xls
Regulamin Turnieju
Zgoda rodzicaw
Przepisy gry w piłkę halową będą obowiązywały te same co w poprzedniej edycji: <

Komentarze: 6

 1. Nieznajomy. pisze:

  „Dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (plik dostępny pod spodem) wraz z zaliczką i kaucją do Karczmy u Bociana ul. Jutrzenki 2″
  O jaką kaucję chodzi?

 2. Kaucja zwrotna na wypadek zniszczeń.
  więcej->
  Regulamin Turnieju.pdf

 3. Patryk pisze:

  A ile zaliczki trzeba wpłacić?

 4. Regulamin TPM CUP ’08
  VIII.
  1. Drużyny zobowiązane są wpłacić kaucje w wysokości 25 zł do dnia 14.11.2008r,
  osobie odpowiedzialnej za organizację turnieju.

  25 zł kaucji + 80 zł wpisowego = 105 zł

 5. Aby ułatwić pracę organizatorów i możliwość zgłoszenia dla chętnych spoza Marek, następuje zmiana regulaminu i tak:
  przepisowi
  pkt IV podpunkt 1b) Drużyny z Marek mają pierwszeństwo przy zgłoszeniach do rozgrywek.

  nadaje się następujące brzmienie:

  Drużyny z Marek mają pierwszeństwo przy zgłoszeniach do rozgrywek do dnia 31.10.08. Po tym terminie lista zespołów będzie na bieżąco uzupełniana drużynami spoza Marek.

  W praktyce oznacza to, ze lista zespołów zostanie uzupełniona drużynami spoza Marek 2 tygodnie wcześniej niż przewidywał to do tej pory regulamin.

 6. wkrótce zostaną podane dalsze informacje o przebiegu turnieju. Do piątku powinny zostać ustalone takie sprawy jak:

  *wymiana kontuzjowanych zawodników
  *weryfikacja zawodników
  *droga awansu
  *kilka drobnych spraw organizacyjnych

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,566s)