Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP’08 – najnowsze informacje oraz zmiany w składach

W poście podsumowanie odpowiedzi na ostatnie posty.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w ankiecie „Kto zwycięży w tegorocznej edycji TPM CUP?” (kilkając w obrazek z napisem „moja ankieta”):

Ankieta zostanie zakończona 3 grudnia o godzinie 12.

Rozstawienie dla najlepszego zespołu eliminacji zostało przyznane Team Marki. Drużyna ta zdobyła tyle samo punktów co Starostwo Powiatowe, miało jednak lepszy bilans bramek.

TPM zwróci uwagę sędziom na większą uwagę przy niektórych zagraniach. Przy czym proszę pamiętać i o specyfice dyscypliny (dużo szybsza niż normalna piłka nożna) i specyfice meczy (dosyć krótkie i sędziowie starają się puszczać jak najwięcej piłek na zasadzie „przywileju korzyści).

Drużyna może zmienić kolor koszulek należy jednak pamiętać, żeby były one w jednakowym odcieniu.

Protesty zgłaszać można do dnia 28 listopada włącznie. Do dnia dzisiejszego został zgłoszony jeden protest – sprawa jest w toku.

M-Bud został ukarany 3 ujemnymi punktami oraz muszą dokończyć turniej w 7 osób.

Zespół KTM wraca do gry – został on wyeliminowany przez M-Bud w nieprawidłowym składzie. Będzie to 5 zespół w grupie, w której zostanie wylosowany M-Bud. Mecze tej grupy będą trwały 8 minut (będzie ich więcej za to). Zespół, który po I fazie grupowej zajmie 5.miejsce odpada, zespoły z miejsc 2.-4. grają w grupach barażowych, 1 miejsce awansuje bezpośrednio.

Kolejne protesty jeśli będą zasadne to w przypadku pojedyńczego incydentu w drużynie karą będzie dyskwalifikacja zawodnika i -3 pkt dla zespołu w turnieju finałowym.
Za więcej niż jednego zawodnika zrzeszonego/nieuprawnionego do gry dyskwalifikujemy cały zespół.

Nie bedzie za to dalszych ?powrotów z zaświatów? drużyn, które odpadły w eliminacjach. KTM i ew. Wściekłe Pokemony mają jeszcze taką możliwość. Uznaje się od tego momentu, że w sytuacji, w której nie było protestów przed eliminacjami, a składy były znane na tydzień przed nimi, to oznacza, że wszyscy akceptowali taki zgłoszone składy. Jedynie w ww. przypadku dyskwalifikacji drużyny, wyeliminowany zespół z eliminacji gra za nią.

WYJĄTKOWO TPM CUP?08 będzie rozgrywany przez 17 (lub 18) drużyn. W TPM CUP’09 rozegrany zostanie w formule maksymalnie 16 zespołowej.

Informuje także, że nie informujemy kapitana drużyny oprotestowanej kto złożył protest. Wymagam za to, żeby protesty były składane pod imieniem i nazwiskiem.

Zespoły mogą zgłaszać zmiany do dnia 28 listopada włącznie Informacje o tym zostały zawarte w (jak to ktoś ładnie nazwał przy wręczaniu) „koperciochach”, więc uznaje, że wszyscy o tym wiedzą i po wyznaczonym dniu zmiany nie będą przyjmowane. Jedyny wyjątek to sytuacja, w której zespół przez kontuzje musiałby wystąpić w 4, wtedy pozwalam na dokonanie jednej zmiany po 28 listopada, ale przed losowaniem 4 grudnia – wtedy jednak zespół jest zobowiązany grać w 5 osób nawet w przypadku „nagłego ozdrowienia”.

Dla ułatwienia, zmiany jakie zostały dokonane zamieszczone będą na końcu tego postu.

Losowanie odbędzie się 4 grudnia o godzinie 19 w ZS nr 2 w Markach. Z powodów jakie wymieniłem w liście, zachęcam do stawienia się na nim. Przy okazji przypominam o zamówieniach na obiady w sobotę (Kartka z nazwą drużyny oraz nazwiskiem kapitana i odliczona kwota – 6 zł x ilość obiadów).

Grupy Barażowe zostaną stworzone przy pomocy następującego klucza:

Grupa E 2a 3b 4c

Grupa F 2b 3c 4d

Grupa G 2c 3d 4a

Grupa H 2d 3a 4b

Przy czym np.: 2a to drugi zespół grupy A

POPRZEDNI POST Z ROZSTAWIENIAMI

Dokonane zmiany:

Jakub Szczepanik za Adama Wasiaka [Wyjęci spod prawa]
Rafał Kątało za Adriana Chlebowskiego [Gumisie]
Kieszkowski za Żmude [Team Marki]
Damian Treliński za Kamila Ryńskiego [La Melanż]
Łukasz Gierek za Daniela Wojciechowskiego [Dopalacze]

Ws Macieja Otulaka otrzymałem pismo z podpisem kierownika klubu Marcovia, stwierdzające, że Maciej Otulak nie uczestniczy w zajęciach klubu od końca tegorocznych wakacji a przestał być zawodnikiem MTS Marcovia 2000 w październiku br. W związku z tym protest zostaje uznany za bezzasadny. Pismo do wglądu kapitanów u mnie podczas mistrzostw oraz na losowaniu.

Wprawdzie nie wpłynął protest, ale 3 razy odtrzymałem maila od jednej osoby, która informowała mnie o zrzeszeniu zawodnika Wyjętych spod prawa – Mariusza Rogalskiego. Sytuacja ta jest analogiczna do Macieja Otulaka – M. Rogalski zrezygnował z gry w Huraganie Wołomin jeszcze w październiku. Nie jest, więc zawodnikiem zrzeszonym w klubie. Pisma z wołomińskiego klubu nie ma, bo i protestu nie było, sytuacje wyjaśniłem, aby nie było wątpliwości.

Regulamin mówi, że za zawodnika zrzeszonego uznaje się takiego, który posiada aktywną kartę zawodniczą w klubie oraz uczestniczy w meczach klubowej drużyny. Obie te rzeczy musza zajść naraz aby uznać zawodnika za zrzeszonego. Istnieje dużo przykładów, że osoby mają aktywną kartę zawodniczą, mimo, że od długiego czasu nie uczestniczą w życiu klubu i trzeba było w jakiś sposób uwzględnić te zjawisko w regulaminie.

Komentarze: 8

 1. Gumisie pisze:

  gumisie wygraja..!!

  Bo gumis to fajny miś

 2. Wyniki ankiety są póki co dosyć ciekawe:)

 3. rodosław pisze:

  Jak zobaczyć wyniki ankiety, gdzie się znajdują.

 4. rodosław pisze:

  Moje typy,
  grupa 1

  MBT
  Team Marki
  Best Team
  Amatorzy

  grupa 2

  In Plus
  Fomar Borg
  Królewscy
  Worcester

  grupa 3

  The Beerdrinkers
  Rutkowski Team
  La Melanż
  Starostwo Powiatowe

  grupa 4

  M-bud
  Dopalacze
  Gumisie
  Wyjęci spod prawa

 5. Wyniki ankiety zostaną podane na losowaniu 4 grudnia. Do internetu trafią najpóźniej 5 grudnia.

  Przypominam też, że 5. zespołem w grupie z M-Bud będzie KTM.

  A i grupy nie będą ponumerowane tylko politerowane:p

 6. bożena pisze:

  Moje typy
  Grupa A
  M-bud
  Fomar
  Wolcaster
  Wyjeci spod prawa
  KTM

  Grupa B
  The Beerdrinkers
  Team Marki
  Amatorzy
  La Melanż

  Grupa C
  MBT
  Rutkowski Team
  Gumisie
  Starostwo Powiatowe

  Grupa D
  In Plus
  Dopalacze
  Królewscy
  Best Team

  Awans na Final po 1 rundzie

  1 Wolcaster
  2 Amatorzy
  3 Rutkowski Team
  4 Dopalacze

  po 2 rundzie

  1 Fomar
  2 The Beerdrinkers
  3 MBT
  4 In Plus

 7. :D pisze:

  Oj Bożenko piękne masz marzenia:)

 8. Zbigniew Wasilewski pisze:

  moje typy grupy C
  1STAROSTWO POWIATOWE
  2in plus
  3fomar
  4best team

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 40, generowano: 0,560s)