Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP ’10 – przed Fazą Pucharową

TPM CUP '10 Grupy rozegrane! Po 40 meczach poznaliśmy ćwierćfinalistów: PORR Polska, Red Devils, BAR 7, TITANS, Team 4 Fun, Niespodzianka Marki, IN PLUS, Promil Marki. Mecze 1/8 będą trwały 2×10 minut. Wyniki sobotnich rozgrywek

Największe emocje wzbudzają pary ćwierćfinałowe. Pierwotnie planowaliśmy ustawienie ich wg tradycyjnego systemu, jednak umożliwiłoby to ponowną rywalizację drużyn z tej samej grupy na etapie półfinałów. Uznaliśmy, że ciekawiej będzie, jeżeli pary zostaną wymieszane tak, by takie spotkanie możliwe było tylko w przypadku małego i dużego finału. Podane rozstawienie sprawia, że rozgrywki stają się ciekawsze, a drużyna ma szansę na grę ze zróżnicowanymi przeciwnikami. Proszę także wziąć pod uwagę, że podawane informacje w trakcie rozgrywek były niepełne, co było spowodowane trwaniem rozgrywek grupowych!

Harmonogram rozgrywek niedzielnych:

Hala otwarta od godz. 10:50

1/8

E: 11:15 – PORR Polska – Red Devils
F: 11:45 – BAR 7 – TITANS
G: 12:15 – Team 4 Fun – Niespodzianka Marki
H: 12:45 – IN PLUS – Promil Marki

1/4

I: 13:15 – 1E – 1F
J: 13:45 – 1G – 1H

Mecz o 3. miejsce

14:15 – 2I – 2J

Finał

14:45 – 1I – 1J

Kwestie porządkowe:
1. Na terenie Szkoły, do którego należy Hala, obowiązuje kategoryczny zakaz palenia i spożywania alkoholu! Jeżeli ktoś nie może się powstrzymać, prosimy na czas spożycia opuścić teren Szkoły. Jeżeli już ktoś wyjątkowo nie zdąży opuścić terenu, nalegamy aby nie zostawiał po sobie niedopałków(!) czy butelek(!). Tyczy się to zarówno szatni jak i widowni!
2. Widzów, w tym żony, dziewczyny, narzeczone, koleżanki, przyjaciółki, zapraszamy na widownię. Tym bardziej, jeżeli przychodzą w obuwiu niewskazanym do użycia na parkiecie. Jak widzicie, konstrukcja hali nie pozwala na luźne przejścia wzdłuż placu gry, a jak sami przyznawaliście, mniej osób na dole powoduje większy luz i porządek.
3. Postaramy się udrożnić drogę przejścia przy ścianie w okolicy spikerki, także bardzo prosimy nie przechodzić przed stolikiem, ani nie wchodzić na plac gry w trakcie spotkania innych zespołów.
4. Termin odbioru kaucji został podany w Regulaminie Turnieju. Gdyby ktoś nie mógł przybyć w podanym terminie, prosimy o kontakt drogą mailową. W trakcie rozgrywek nie będzie możliwości odbioru kaucji! Nie będziemy na to przygotowani – będziemy zajmować się rozgrywkami.
5. Niestety pod koniec rozgrywek doszło do małej awarii oświetlenia na korytarzu. Możliwe są pewne utrudnienia z tym związane.
6. W trakcie rozgrywek grupy A, zginął kluczyk od wejścia do pomieszczeń administracji przy wejściu na widownię. Kluczyk był włożony do drzwi od strony klatki schodowej. Niestety po 2 minutach wyparował. Przeszukaliśmy teren Hali, ale go nie znaleźliśmy. PROSIMY O ZWROT!
7. Rozplanowanie drużyn w szatniach będzie wywieszone na drzwiach każdej z nich.
8. Na rozegranie spotkania oraz przerwy i rozgrzewki przewidziane jest 30 minut. Długość przerwy między połówkami uzależniona będzie od woli obydwu drużyn.
9. Od fazy 1/4 spotkania będzie sędziować obu arbitrów naraz.
10. Komentarze zawierające wulgaryzmy, przezwiska, wyzwiska nie będą publikowane.

Komentarze: 8

 1. Team 4 Fun – Promil Marki
  Red Devils – Bar 7
  PoRR – Titans
  In Plus – Niespodzianka

  Wyliczam z pamięci, zaraz pewnie Marcin poprawi – w każdym razie mocne pary. Zaryzykuje stwierdzenie, że to najmocniejszy ćwierćfinał w historii. Szczególnie jestem ciekaw In Plus – Niespodzianka, bo z 5 zawodnikami z tej pary miałem przyjemność grać kiedyś w jednym zespole. Bramkarski pojedynek Masiak – Ratajczyk! Najlepsi bramkarze 2007 i 2008, do tego Rosiński z Red Devils najlepszy w ubiegłym roku i powracający po kontuzji Matusiak z Bar 7. Statuteke dla najlepszego w tym roku chyba będzie trzeba podzielić na 4 części!

  Co ciekawe w półfinale może się spotkać 2 mistrzów! In Plus z PoRRem a także ekipy z zeszłorocznego pudła Team 4 Fun i Bar 7. 1/2 zapowiada się jeszcze ciekawiej.

  Na 8 ekip, 5 już było na podium TPM CUP, czy doświadczenia zaprocentuje?

 2. bry pisze:

  czemu zostaly zmienione pary?? bo wczesniej bylo inaczej?

 3. Sebastian Ryński pisze:

  Proszę o potwierdzenie par bo trzeba poinformowac zawodników. Na sali była mowa o parach z komentarza.

 4. napisałem, że mogę się mylić – z pamięci pisałem, Marcin zrobi oficjalny komunikat;)

 5. a już jest oficjalny, te też są ciekawe szczególnie ćwierćfinał g

 6. Tomasz W pisze:

  Zmieniono pary dlatego bo w pierwszej wersji w przypadku awansu do półfinałów grałyby ze soba druzyny które grały wczesniej w grupie razem a tak byc nie powinno…

 7. Team 4 Fun – Promil Marki Red Devils – Bar 7 PoRR – Titans In Plus – Niespodzianka Wyliczam z pamięci, zaraz pewnie Marcin poprawi – w każdym razie mocne pary. Zaryzykuje stwierdzenie, że to najmocniejszy ćwierćfinał w historii. Szczególnie jestem ciekaw In Plus – Niespodzianka, bo z 5 zawodnikami z tej pary miałem przyjemność grać kiedyś w jednym zespole. Bramkarski pojedynek Masiak – Ratajczyk! Najlepsi bramkarze 2007 i 2008, do tego Rosiński z Red Devils najlepszy w ubiegłym roku i powracający po kontuzji Matusiak z Bar 7. Statuteke dla najlepszego w tym roku chyba będzie trzeba podzielić na 4 części! Co ciekawe w półfinale może się spotkać 2 mistrzów! In Plus z PoRRem a także ekipy z zeszłorocznego pudła Team 4 Fun i Bar 7. 1/2 zapowiada się jeszcze ciekawiej. Na 8 ekip, 5 już było na podium TPM CUP, czy doświadczenia zaprocentuje?

 8. Zmieniono pary dlatego bo w pierwszej wersji w przypadku awansu do półfinałów grałyby ze soba druzyny które grały wczesniej w grupie razem a tak byc nie powinno…

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,571s)