Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP ’10 bez Eliminacji

TPM CUP '10Dobra wiadomość: wszystkie zgłoszone drużyny załapały się do Fazy Grupowej Turnieju TPM CUP ’10. Rozgrywki odbędą się 11.12.2010r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Markach, ul. Duża 3.

Za względu na mniejszą ilość zgłoszonych drużyn Faza Eliminacji została odwołana. 20 zespołów zostanie podzielonych na 4 grupy. W związku z tym losowanie grup odbędzie się pomiędzy 6 a 9 grudnia. Szczegóły zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Dodatkową możliwością na złożenie oryginału Karty Zgłoszenia oraz wpłacenie wpisowego i kaucji jest spotkanie TPM w środę, 01.12.2010r. w Zespole Szkół nr 1 w Markach (Pałacyk Briggsów) w godz. 19:15 – 20:00.
Bardzo proszę o dopełnienie formalności, gdyż bez tego drużyna nie zostanie dopuszczona do rozgrywek!
Status drużyny oraz brakujące dane można zobaczyć na stronie ze Zgłoszonymi Drużynami.

Komentarze: 7

 1. aaa pisze:

  czyli ze 4.12 nie bedzie zadnych meczy??
  wydaje mi sie ze wplacone pieniadze byly za 3 dni grania nie za 2…

 2. Zgadza się, 4.12. nie odbędą się żadne rozgrywki firmowane jako TPM CUP. Spowodowane jest to mniejszą ilością zgłoszeń, niż w zeszłym roku.

  Niestety, źle się wydaje.
  Wpisowe (wpłacone pieniądze) jest za udział w Turnieju, nie za dni grania. Stawka za udział w Turnieju jest niezmienna w stosunku do rozegranych dni. Taką samą stawkę płacą drużyny, które dochodzą do finału, odpadają w Fazie Grupowej czy też w ewentualnych Eliminacjach.

 3. aaa pisze:

  no niby tak ale na spotkaniu bylo cos wspominane o mozliwosci pogrania towarzysko. czy ta ewentualnosc zostala wykluczona i nie ma powrotu do tej sprawy??

 4. anonim 2 pisze:

  zgadzam się w takim razie trochę za drogo…na początku wpisowe miało być po 300…wydaje mi się ze połowa kaucji i tak nie zostanie oddana nawet jak nic się nie stanie…wniosek jest prosty ktoś na tym turnieju zarobi spora kase i myśle ze to Zalewa

 5. Zgadza się, było takie wspomnienie, jednak z różnych względów odeszliśmy od tego pomysłu. W przypadku dalszych pytań, proszę je zadać na spotkaniu.

  @anonim 2: gdzie było napisane, że na początku wpisowe miało być 300? Jeżeli impreza odbywa się bez szkód, kaucja jest zwracana w całości, chyba, że ktoś jej nie odbierze. Zasady odpowiedzialności co do kaucji są opisane w Regulaminie. Zasady są te same co poprzednio. Jaki cel na pisanie haseł „wydaje mi się ze”?

  Jeżeli są jakieś wątpliwości, proszę je zadać na spotkaniach.

  W kwestii zarabiania kasy: ani Zalewa ani członkowie TPM nie zarabiają na żadnej z imprez kasy. Członkowie TPM oraz wspomagający nas w tym Turnieju „Zalewa” pracują społecznie (za darmo, gdyby były kłopoty ze zrozumieniem).

 6. Krasiu pisze:

  O ktorej prawdopodnie sie zacznie 1-szy mecz i tak do ktorej ostatni ?

 7. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00 i zakończą ok godz. 19:00.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,544s)