TPM CUP ’08 – Drużyny i zawodnicy

Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny:

Nazwa drużyny/imię i nazwisko kapitana

Mistrz – In Plus (dawne Hortus Art)/ Patryk Gall

1. Królewscy / Gołba Mariusz

Kwaśniewski Michał
Koput Mateusz
Dobiesz Kamil
Popielarski Kamil
Klimek Kamil
Gołba Mariusz (K)

2. TPM / Filip Rżewski

Matusiak Piotr
Dynarowski Dawid
Rżewski Filip
Brzeziński Marcin
Jaczewski Paweł
Paciorek Tomasz
Laskowski Bartek
Laskowski Kuba

3. The Beerdrinkers / Emil Ruciński

Szczepanowski Mikołaj
Ruciński Emil (K)
Bogusz Paweł
Wojciechowski Maciej
Ruciński Piotr PRO
Masiak Bartek PRO
Szewczak Damian
Wądołowski Adrian

4. M-Bud / Marcin Nowak

Styczyński Ada
Miechowicz Marek
Wojda Grzegorz (K)
Ratke Patryk PRO
Łapiński Darek
Nowak Marcin
Dećkowski Mariusz
Sułkowski Kamil

5. Niespodzianka Marki / Marcin Boczoń

Boczoń Marcin (K)
Boczoń Mariusz
Umiastowski Wiesław
Barzyc Arkadiusz PRO
Nowowiejski Dariusz
Chojecki Tomasz
Skrok Paweł PRO
Macioch Robert

6. Fomar / Robert Waśniewski

Robert Waśniewski (K)
Gerard Waśniewski
Grzegorz Grabowski
Tomasz Czarnecki
Arkadiusz Kublik PRO
>jan kowalski<
Mateusz Dominiak
Paweł Waś

7. Fc Afera / Mariusz Domińczak

Mariusz Domińczak (K)
Łukasz Poziomski
Artur Czarnecki
Maciej Czarnecki
Paweł Jędrzejewski
Piotr Sobczak
Robert Nowiński
Sebastian Kalinowski

8. Worcester / Łukasz Mielczarek

Łukasz Mielczarek (K)
Dawid Szulc
Marcin Mielczarek
Marcin Rosa
Dennis Bogdanowicz
Grzegorz Jabłoński
Adam Fronczek
Dariusz Waś

9. Rutkowski Team / Piotr Rutkowski

brak przesłanego pliku

Rutkowski Piotr
Bieńkowski Łukasz
Woźniak Krzysztof
Piątek Rafał
Łuszczyński Paweł
Kolompar Jeremiasz
Zych Łukasz
Wawer Mariusz

10. Best Team / Marcin Paszkiewicz

Paszkiewicz Marcin (K) PRO
Kowalczyk Janusz
Kasprzyk Artur
Paszkiewicz Marek
Stefankowski Artur
Kowalczyk Adam PRO
Kaczmarczyk Łukaz
Jabłoński Krzysztof

11. Gumisie / Artur Radomski (brak kaucji)

Artur Radomski (k)
Kamil Wycech
Przemysław Roguski
Rafał Radomski
Adrian Chlebowski

12. Wyjęci spod prawa / Mariusz Fortuna

Fortuna Mariusz PRO (K)
Rogalski Mariusz
Żołek Piotr
Jeżak Marcin
Bonisławski Łukasz
Wasiak Adam
Szubierajski Adrian
Rosinski Darek PRO

13. Team Marki / Nilipiński Tomasz

Tomasz Nilipiński
Adrian Motyczynski
Robert Pniewski
Grzegorz Wardak
Andrzej Sosnowski
Wojtek Zając
Paweł Żmuda

14. Dopalacze / Michał Trzaskoma (brak kaucji)

Wojciechowski Daniel Marki
Trzaskoma Michał Marki ,k,pro
Trzaskoma Łukasz Marki
Trzaskoma Dawid Marki
Janicki Krzysiek Marki
Grochowski Łukasz Marki
Michalski Adam Marki

15. Starostwo Powiatowe / Robert Rasiński

Rasiński Robert (K)
Kozaczka Dominik
Śliwiński Włodzimierz
Pietykowski Konrad
Brzeziński Mariusz
Świąkowski Łukasz
Choma Hubert
Głębicki Piotr

16. Wściekłe Pokemony / Kamil Kozłowski

Kozłowski Kamil PRO K
Kozłowski Sławomir PRO
Jaskółowski Tomasz
Plaskaty Robert
Żywiołowski Mateusz
Biesiadecki Mateusz
Pietrzak Piotrek
Skoczylas Rafał

17. Gwiazdy z zagranicy / Paweł Brodowski

Paweł Brodowski
Daniel Abramczuk
Bartłomiej Kramarski
Tomasz Karpiński
Rafał Kaczyński
Marcin Rączka

18. KTM / Piotr Rżewski

Klech Rafał
Andrzejewski Marek
Ogorzelski Sławek
Pasek Sebastian
Rowicki Maciej
Rżewski Piotr (K)
Lewandowski Grzegorz
Czermiński Mariusz

19. Amatorzy / Tomasz Piórkowski

Tomasz Piórkowski
Mariusz Piórkowski
Adrian Pielak
Damian Pielak
Robert Gołasiewicz
Rafał Polakowski

20. La melanż / Sebastian Ryński

Lis Robert
Lipek Marcin
Lipek Tomek
Ryński Kamil
Ryński Sebastian PRO K
Otulak Maciek
Orzeł Dawid
Kupiszyński Karol PRO

21. Czarne Pantery ZSS Marki / Rafał Straszewski

Straszewski Damian (K)
Błaszczak Kamil
Gołębiewski Piotr
Królikowski Krzysztof
Reda Arkadiusz
Sobiecki Daniel
Bilochan Włodzimierz
Stachura Sebastian

Pogrubionym drukiem drużyny z potwierdzonym zgłoszeniem i uregulowanym wpisowym.

Nie wszystkie pliki udało mi się dziś odczytać. jutro dostępne będą ostateczne listy. Skład drużyny In Plusu poznamy w przyszłym tygodniu.

Losowanie grup eliminacyjnych w środę 19 listopada o godzinie 18. Zostaną wysłane jeszcze smsy do kapitanów drużyn.

Komentarze: 5

  1. CWKS LegiA pisze:

    Królewscy wygrają !!!!!!!!!!!!!!!!! ;]

  2. uczestnik pisze:

    kiedy odbędzie się jakieś spotkanie informacyjne??

  3. CWKS LegiA pisze:

    Losowanie grup eliminacyjnych w środę 19 listopada o godzinie 18. Zostaną wysłane jeszcze smsy do kapitanów drużyn.

  4. Fc Afera pisze:

    „Losowanie grub eliminacyjnych odbedzie sie w środe 19 listopada…”

    Szkoda ze 19 wypada we Wtorek a 20 we środe…
    ale to mały szczeguł…

  5. post podpisany FC Afera prawdopobnie nie pochodzi od zespołu o tej samej nazwie

    19 jest w środę

    szczegół – ó kreskowane

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,547s)