Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP ’07 – Zapisy zakończone.

logotpmcup.GIF Zgłoszenia do TPM CUP ’07 zostały zakończone. Niestety z powodu ogromnego zainteresowania (ponad 50 chętnych drużyn) i ograniczonej liczby miejsc w turnieju nie wszystkie chętne drużyny zdążyły się zgłosić. Wielu świetnych ekip m.in. z Pustelnika, Strugi czy os. przy ul.Wspólnej zabraknie na Mistrzostwach Marek w Piłkę Halową. Towarzystwo Przyjaciół Marek przeprasza za zaistniałą sytuacje i obiecuje podjąć wszelkie działania, aby w następnych tego typu rozgrywkach znalazło się miejsce dla każdej chętnej ekipy.
W dalszej części posta informacje o planowanych rozgrywkach MLS / MLF.

W mistrzostwach weźmie udział 20 zespołów. Ich nazwy wraz z krótkimi informacjami zostaną wkrótce zamieszczone na Portalu Społeczności Marek www.marki.net.pl.

Towarzystwo Przyjaciół Marek w związku z ogromną ilością zgłoszeń na TPM CUP ’07 planuje uruchomienie rozgrywek Mareckiej Ligi Szóstek (rozgrywki na wiosne i jesień) bądź też Mareckiej Ligi Futsalu (rozgrywki jesień i zima). W obu przypadkach potrzebne jest co najmniej 8 drużyn do uruchomienia rozgrywek. Wszelkie sugestie i propozycje względem tego pomysłu prosimy kierować na adres mikolaj@marki.net.pl.

Poprzednie wpisy:TPM CUP’07

Komentarze: 3

  1. Paweł Jaczewski pisze:

    Jeśli powstała by taka liga to jestem przekonany, że chętni by się znaleźli. Ja na pewno. :D

  2. roman tokarz pisze:

    w markach brakuje czegos takiego,wszyscy uciekaja do zielonki,warszawy.dobry pomysł

  3. Kamil pisze:

    Na Marcovii ma powstać liga szóstek a ma ja prowadzić o ile sie nie myle jarosław Wojciechowski.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,533s)