Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Komentarze: 6

 1. Paweł Jaczewski pisze:

  Zdjęcia super. Pozdrawiam.

 2. Wyniki i artykuł o TPM CUP już wkrótce:) Tylko odsapnę:)

 3. Patryk Gall pisze:

  Witam
  My ponadto posiadamy film z meczem finałowym i zdjęcia z ceremonii zamknięcia. Jak tylko dokonamy montażu to go przekażemy do TPM. Pozdrawiam

 4. Radosław Dec pisze:

  Witamy Serdecznie !

  W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Marek chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom zawodów za kulturalną i uczciwą rywalizację z poszanowaniem zasad fair-play. Mamy nadzieję, że turniej TPM CUP wpisze się na stałe w kalendarium imprez w naszym mieście.

  Pozdrawiamy

  Filip Rżewski, Krzysztof Bychowski, Radosław Dec

  ps. Czy Mikołaj juz odsapnął ??

 5. Paweł Pisarsk pisze:

  Witam

  Fajne zdjęcia, ale panie K. Bychowski czy ja mam się zdenerwować.
  Nie lubię wpadać w szał , powiem panu tyle opublikował pan wyniki do ćwierćfinału , gdzie reszta wyników .Nie będę pana straszył ale jak nie opublikuje pan wyników to już ani razu nie odwiedzę pana strony .
  Pozdrawiam
  Proszę to przemyśleć i nie doprowadzać mnie do skrajnego wyczerpania nerwowego

 6. k.bychowski pisze:

  Prośby, namowy, groźby karalne, przekleństwa, łapówki tudzież inne korzyści osobiste związane z publikacją wyników proszę kierować do Mikołaja:
  mikolaj@marki.net.pl
  Ja tylko zdjęcia ;-)

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,542s)