Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

TPM CUP ’07

logotpmcup.GIFMISTRZOSTWA MAREK W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
TPM CUP ?07

W dniach 15 ? 16 grudnia odbędzie się TPM CUP ?07. Będzie to okazja dla wszystkich drużyn amatorskich z naszego miasta do pokazania swoich umiejętności. Od wielu lat nikt nie zadał głośno pytania kto jest w naszym mieście najlepszy. Często za to można było usłyszeć przechwałki chłopaków ze Strugi, Marek czy Pustelnika, że to właśnie oni grają najlepszą piłkę w mieście. Burmistrz Miasta Marki oraz Towarzystwo Przyjaciół Marek pytają więc:

KTO JEST NAJLEPSZY?

Jeśli uważasz, że Ty i Twoja drużyna to zgłoś się!!
Stawka to Puchar TPM oraz Mistrzostwo Marek i atrakcyjne nagrody rzeczowe!!

CZAS: 15 ? 16 GRUDNIA 2007

MIEJSCE: SALA SPORTOWA ZS nr 2 w Markach

ZGŁOSZENIA: DO 7 GRUDNIA
WIĘCEJ INFO: mikolaj@marki.net.pl

WPISOWE: 50 zł od drużyny

Drużyny składają się z 5 zawodników (4 + bramkarz), do drużyny można zgłosić maksymalnie 10 graczy. Każdy z zawodników musi mieć w dniu turnieju ukończone 15 lat.
Turniej jest przeznaczony dla amatorskich drużyn.

Więcej informacji wkrótce na:
www.marki.net.pl

Komentarze: 2

 1. Paweł Jaczewski pisze:

  Moje pytania, ile jest meczów, czy to jest system grupowy ? I czy drużyny muszą być złożone z zawodników z Marek czy może być kilku z innych miast, gdy kapitan byłby z Marek ??

 2. Mikołaj Szczepanowski pisze:

  Wkrótce opubulikujemy cały regulamin.

  W założeniach sobota ma byc dniem na faze grupową, niedziela faza pucharowa. Życie to zwefyfikuje, bo wszystko zależy od ilości drużyn.

  Turniej jest przeznaczony dla amatorskich drużyn z Marek, ale przewidujemy obecność drużyn złożonych z mieszkańców innych miast (poprostu drużyny „w pełni mareckie” mają pierwszeńśtwo przy zgłoszaniu).

  Regulamin powinien być dopracowany do końca tygodnia.

  Pozdrawiam
  szybki89

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,524s)