Towarzyskie nocne zawody wędkarskie

nocne zawody wędkarskieW ramach bliskiej współpracy z Morskim Klubem Wędkarskim ?DZIKUN? Zarząd Koła Miejskiego nr 14 PZW w Markach, zorganizował towarzyskie nocne zawody wędkarskie w dniach 21-22 lipca br. Do zawodów przystąpiło 48 zawodników, czyli 24 drużyny.

Pogoda dopisała jak i też połów ryb, co można określić jako udaną imprezę wędkarską. Przyznano wiele nagród rzeczowych za zajęcie pierwszych miejsc drużynowych oraz nagrodę specjalną za złowienie najcięższej ryby sponsorowaną przez Klub ?DZIKUN?.

Nagrody otrzymali zawodnicy za:

I miejsce – drużyna: Zaborowski Maciej, Mańk Paweł (17439 pkt.)
II miejsce – drużyna: Kostrzewa Marek Trąbajło Grzegorz (13315 pkt.)
III miejsce – drużyna: Sobolewski Krzysztof, Łudkowski Mirosław (8115 pkt.)

Członkowie Klubu ?DZIKUN? po ciężkiej walce zajęli drużynowo V miejsce.

Nagrodę specjalną otrzymał kol. Mańk Paweł za złowienie największą a tym samym za najcięższą rybę o wadze 2, 490 kg (Leszcz).

Jak widać z relacji zdjęciowej wszyscy uczestnicy zawodów byli zadowoleni.

Jan Orłowski

nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie
nocne zawody wędkarskie

Komentarze: 2

  1. Joanna Mańk pisze:

    Serdecznie gratuluję Chłopakom zwycięstwa!!! PS. Są z mojej Rodziny,więc im się należało!!! HA-HA

  2. jarek rogalski pisze:

    kochani grunt i nocka to moja ulubiona metoda płowu ciesze sie ze ktos to organizuje dobze bybylo gdyby bylo wiecej takich imprez oczywiscie otwartych i na roznych akwenach pozdrawiam i czekam na imprezki w tym roku jagby cos to prosze o dac znac

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,521s)