Tomasz Paciorek – podziękowania

Szanowni Państwo!
Chciałbym poinformować, że wraz z wyborem na Burmistrza Miasta Marki Pana Janusza Werczyńskiego i tym samym wygaśnięciem jego mandatu radnego, w wyborach do rady Miasta Marki w okręgu nr 2, jestem kolejną osobą z listy nr 27 KWW Krajowa Wspólnota Samorządowa, która uzyskała największą liczbę głosów.

W związku z powyższym w dniu 22 grudnia 2010 r. na III sesji Rady Miasta Marki złożę ślubowanie i obejmę mandat radnego.

Nim to oficjalnie nastąpi pragnę podziękować tym wszystkim, którzy
w dniu 21 listopada 2010 r. oddali na mnie swój głos. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania.

Chciałbym również złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niechaj spełnią się Państwa najskrytsze marzenia, a Nowy 2011 rok niech będzie pełen miłości i dobroci.

Tomasz Paciorek

Komentarze: 1

 1. Celeste Mank pisze:

  Tomasz,

  We are so happy hear this good news. Congratulations! We wish you all the best in this new endeavor. We know that you will do your best in serving and representing your fellow countrymen. We are very proud and confident that you will be able to bring the best of yourself to contribute to the development and growth of Marki. All the best!

  Adam & Celeste
  New York, USA

  P.S. Hi from little Ramzy!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,529s)