Tomasz Paciorek. Kandydat do sejmu z listy BEZPARTYJNI i SAMORZĄDOWCY.

Szanowni Państwo,
jeśli ktoś z Państwa nie zdecydował się jeszcze na kogo odda swój głos w najbliższych wyborach 13 października br. to zachęcam Państwa bardzo gorąco do wybrania Bezpartyjnych i Samorządowców.

BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
LISTA NR 8
MIEJSCE NR 5

Głos można oddać w okręgu wyborczym nr 20 (tzw. „obwarzanek podwarszawski”) w skład, którego wchodzą następujące powiaty:
- grodziski,
- legionowski,
- nowodworski,
- otwocki,
- piaseczyński,
- pruszkowski,
- warszawski zachodni,
- wołomiński.
Dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony internetowej www.tomaszpaciorek.pl

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni i Samorządowcy powstał, aby dać wyborcom możliwość zagłosowania na kandydatów sprawdzonych w samorządach, którzy jednocześnie nie są częścią obecnego układu politycznego. BiS sprzeciwia się centralizacji kraju i dalszego oddalania Państwa od obywateli. Bezpartyjni Samorządowcy wraz z ekspertami przygotowali program „5×5″. W pięciu obszarach zatytułowanych: Skuteczne państwo, Zdrowa Polska, Ekologia, Przedsiębiorczość i Bezpieczeństwo zaproponowali po 5 rozwiązań. Między innymi PIT 0%, liniowa i dobrowolna składka ZUS, pakiet wsparcia dla małych firm, decentralizacja urzędów, koniec z finansowaniem partii z budżetu czy walkę z mafią śmieciową. Szczegółowy program dostępny jest na www.bezpartyjnisamorzadowcy.pl

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,604s)