Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Stefana Grota-Roweckiego

ul. Duża 3, 05-260 Marki
22 781-12-96

Tomasz Majewski w SP 4

imagesW ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” zaproszono do naszej szkoły Tomasza Majewskiego.

11 października 2010 roku o godz. 11: 00 odbyło się spotkanie ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w pchnięciu kulą Tomaszem Majewskim oraz jego trenerem Henrykiem Olszewskim. W spotkaniu wziął również udział Burmistrz Miasta Marki Pan Janusz Werczyński oraz Pani Dyrektor Magdalena Osińska. Licznie stawili się uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami. Uczniowie mieli okazję zadać kilka, wcześniej przygotowanych pytań, jak i uzyskać autograf od gościa. Pan Tomasz Majewski udowodnił nam jak ważna jest w życiu pasja oraz ciężka praca, bowiem pchnięcie kulą zaczął uprawiać w wieku 15 lat, a sukcesy pojawiły się się kilka lat później. Okazało się, ze nasz idol był bardzo dobrym uczniem, a szkołę podstawową ukończył ze świadectwem z czerwonym paskiem. Jako że pasjonował się historią, studiował na wydziale politologii, gdzie uzyskał tytuł magistra. Ponadto, zachęcił uczniów do nauki języków obcych, co wielokrotnie przydało mu się w występach na imprezach sportowych.

Celem spotkania było propagowanie aktywności fizycznej, jako alternatywy dopalaczy. Z wiedzy o gościu przeprowadzony zostanie konkurs.

Panu Tomaszowi Majewskiemu i jego trenerowi Henrykowi Olszewskiemu serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy wielu sukcesów!

Dziękujemy również Pani Bogumile Olszewskiej za zorganizowanie spotkania oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej o sukcesach sportowych Tomasza Majewskiego.

Fotorelacja:

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,822s)