Taśmy antypoślizgowe – tym razem na czas

Tej zimy mieszkańcy bloku przy Okólnej 24A nie będą już narażeni na spadnięcie ze schodów, ponieważ zostały naklejone na spoczniki taśmy antypoślizgowe.

Jeżeli uważają Państwo, że w innych blokach należących do spółdzielni MSMLW w Markach jest także taka potrzeba, proszę o maila na adres: lehaim@go2.pl. Również gdy uważają Państwo, że są wciąż jakiekolwiek inne pilne sprawy niezałatwione dotychczas, proszę o informację na maila powyżej. Obiecuję, że zajmę się tematem.

Radek Dec – członek Rady Nadzorczej MSMLW

Galeria

Komentarze: 2

 1. Mariola Wład pisze:

  Dobrze byłoby zając się też zaworem do wody. Kran znajduje się pomiędzy klatką 1 a 2 przy budynku 24A. Zawór jest niezabezpieczony i notorycznie bawią się wodą dzieci.
  Potem spółdzielnia dolicza nam zużycie wody.
  Wystarczy założyć odpowiedni zawór lub kłódkę do której ma tylko dostęp gospodarz domu lub spółdzielnia.
  Zgłaszałam już ten problem jakiś czas temu w spółdzielni jak widac bez efektu.

 2. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Mariolu w związku z rozbudową sieci polewaczkowej zostanie zlikwidowana dostępność kranu dla osób postronnych i zniknie problem sygnalizowany przez Ciebie. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie kwestii jest dla Ciebie satysfakcjonujące. Przepraszam, że tak długo czekałaś na odpowiedź.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 44, generowano: 0,523s)