Tak dla obwodnicy

Grupa Marki 2020 zaprasza do przyłączenia się i poparcia Tak – dla obwodnicy Marek.

Na stronie www.obwodnicamarek.pl jest możliwość podpisania petycji adresowanej do Dyrektora Wojciecha Dąbrowskiego z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie; Dyrektora Michała Kiełszni z Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska; Jacka Kozłowskiego – Wojewody Mazowieckiego; Janusza Piechocińskiego – posła na Sejm Rzeczpospolitej.

Andrzej Inglot

Komentarze: 6

 1. Magda Opolska pisze:

  Wczoraj w tvn info była mowa o obwodnicy przetarg wygrała Grecka firma prace maja ruszuć najpóźniej za 30 dni. Planowane zakończenie przypada na 2012 rok Pozdrawiam Madzia

 2. Zbigniew Bochenek pisze:

  Popieramy wszyscy słuszną sprawę, ale dla dobra sprawy należy jak najszybciej poprawić nie działający link do strony: http://www.obwodnicamarek.pl
  Pozdrawiam.

 3. Tadeusz_1972 pisze:

  Nie Madziu. To nie obwodnica. To remont Trasy Toruńskiej od Modlińskiej do Piłsudskiego.

 4. Do Zbigniewa Bochenka – o który link chodzi? W tekście A. Inglota link był i jest działający.

 5. Zbigniew Bochenek pisze:

  Do Antoniego Widomskiego – bardzo mnie to cieszy, że link do strony Obwodnica Marek jest już poprawny. W tekście A. Inglota link zawierał w środku niepotrzebną kropkę, która została już usunięta. I bardzo dobrze, bo w interesie wszystkich mieszkańców Marek i okolicznych miejscowości (Warszawy również) jest jak najszybsze i najskuteczniejsze rozpowszechnienie tej strony. Pozdrawiam i życzę wszystkim, aby akcja „TAK dla obwodnicy MAREK” powiodła się.

 6. Radek Dec pisze:

  yes,yes,yes

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,543s)