Szkoła Prywatna Ad Astra

"...AD ASTRA"
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
Prywatne Gimnazjum nr 1

ul. Piłsudskiego 93
05-270 Marki
22 781 29 35, adastramarki@wp.pl

Misie w szkole AD ASTRA

Wystawa
„TAJEMNICZY MISIOWY ŚWIAT

 - co robią misie, gdy nie patrzymy.”

Światowy Dzień Pluszowego Misia

                        w Szkole AD ASTRA                          

                                

Na pewno każdy z nas ma lub miał swojego ulubionego Pluszowego Misia. Miś to nie tylko  zabawka, Miś to ,,ktoś”! Miś jest bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Misie są z  dziećmi w chwilach radości  i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasnąć. Czasem o nich zapominamy, czasem z nich wyrastamy,  a czasem zgubimy co się wtedy z nimi dzieje?..

Znamy osobę która szczególnie misie ukochała, nie tylko te nowe i piękne ale również te stare, zniszczone i smutne. Skupuje je, dostaje, znajduje na aukcjach, nadaje im imiona, naprawia, jeśli trzeba, daje ?nowe życie?.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia, który przypada na 25 listopada, oraz 111 rocznicy powstania najpopularniejszej pluszowej zabawki, Pani Marta, bo o niej tu mowa, przygotuje dla nas wystawę, na której będziemy mogli obejrzeć jej kolekcję ponad 700 misiów.

Pani Matra doskonale zna każdego swojego Misia i z przyjemnością Wam o nich opowie, opowie też skąd się wziął Miś Zabawka.

 

Wystawa zaprezentuje Misie w scenkach z misiowego życia, w szkole w domu w pracy w czasie odpoczynku. Pani Marta odkryje przed nami tajemnice misiowego świata.

ü  Każde dziecko może zabrać ze sobą swojego ukochanego misia, będzie mógł się on spotkać z innymi przyniesionym kolegami, co wspólnie będą misie robiły? Może wypija herbatkę a może pójdą na mecz? sami zobaczycie.

ü  Będziemy słuchali misiowych piosenek, czytali misiowe książeczki. Nikt nie będzie się nudził.

 Będzie możliwość zakupienia Misiowych pamiątek.

ü  Odbędą się warsztaty w czasie których dzieci będą mogły stworzyć misiowe ozdoby choinkowe.

ü  Dla rodziców będzie kącik z pyszną misiowa herbatką, a może i oni obudza w sobie dziecko i pobawią się z dziećmi misiami?.

 

                Misie będzie można spotkać                                       

           w naszej szkole tuż przed świętami                     

   15 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00.

MISIOWE SOS

Możesz przynieść zepsutego misia do naprawy.

ODDAJ MISIA W DOBRE RĘCE

Jeśli wyrosłeś już ze swojego misia, a nie chcesz po prostu wyrzucić przyjaciela, możesz podarować Go pani Marcie, ona powiększy swoją kolekcję, a Ty zostawisz przyjaciela w dobrych rękach.

 

 

Zapraszamy serdecznie Dzieci wraz z Rodzicami.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,542s)