Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Święta tuż tuż… – fotorelacja z warsztatów

W bibliotece powiało Wielkanocą! W czwartkowe popołudnie nasi mali czytelnicy spotkali się po raz kolejny z Panią Małgosią Kozińską na warsztatach artystyczno-literackich „Wielkanocne baby z Bullerbyn”. Było głośne czytanie książeczki Astrid Lindren pt. „Ach ten Emil”, opowieści o skandynawskich zwyczajach świątecznych, bitwa na jajka i wielkie malowanie. Tym razem dzieci robiły kartki świąteczne. Gipsowe zajączki i kurczaczki przybrały świąteczne, wiosenne barwy – powiało wiosną i radością! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania !
Cieszymy się, że warsztaty znalazły uznanie wśród rodziców i dzieci. Przypominamy, że spotkania są bezpłatne, a listy uczestników tworzymy zaraz po ukazaniu się ogłoszenia na naszej stronie ( jednorazowo zapisujemy ok 20-stki dzieci). Zapraszamy  wszystkich chętnych do spędzenia  ok.2 godzin z książkami – wśród książek – z ciekawym pomysłem plastycznym i w miłym towarzystwie!

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,704s)