Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Święcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów w kościele św. Andrzeja Boboli w Strudze. Zapraszamy!

Szanowni Państwo,
zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w dniu 5 maja 2019 r. (niedziela) do kościoła parafii św. Andrzeja Boboli przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 248/252 w Markach-Strudze na uroczyste poświęcenie motocykli, skuterów, rowerów i innych pojazdów  jednośladowych.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uroczysta Msza św. rozpocznie się o godz. 11:30. Bezpośrednio po Mszy św. zgromadzone wokół kościoła na Strudze pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz Adam Żurad, jadąc jako pasażer na jednym z motocykli.

Organizatorem uroczystości jest parafia św. Andrzeja Boboli w Markach – Strudze oraz Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich cyklistów.

Filmik z ubiegłorocznego święcenia KLIKNIJ TUTAJ i zdjęcia KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

Komentarze: 2

  1. Renek pisze:

    Nie kładzie się kasków na podłodze…

  2. Tomasz Paciorek pisze:

    Renek, pełna zgoda. Jednakże w tym przypadku należy zrobić wyjątek. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na święcenie do Strugi 5 maja br. na godz. 11:30.
    Pozdrawiam serdecznie
    Tomasz Paciorek

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,557s)