Przedszkole Chatka Puchatka

Przedszkole Chatka Puchatka
ul. Cicha 16 A, Marki 05-270
22 781-21-08, 504-963-044

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy w Chatce Puchatka.

Obchodzony w drugą sobotę września, ustanowiony został w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, jednej z największych organizacji humanitarnych na świecie. Święto to ma na celu uświadomienie, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy, a także promowanie akcji edukacyjnych wśród obywateli. Organizatorzy upatrują szczególną rolę w szkoleniu młodych osób, tak by uwrażliwić ich na potrzebę niesienia pomocy, wykształcić w nich właściwe postawy i nauczyć zasad postępowania w razie wypadków. Zgodnie z polskim prawem udzielenie pomocy w nagłych wypadkach jest obowiązkiem. Pomaganie nie powinno być obowiązkiem tylko potrzebą serca, którą powinniśmy zaszczepiać u najmłodszych. Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć z obchodów Światowego Dnia Pierwszej Pomocy w Niepublicznym Przedszkolu Chatka Puchatka.

Bardzo dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach za wspaniałą organizację Światowego Dnia Pierwszej Pomocy w naszym przedszkolu oraz Wszystkim zaproszonym przez Straż Gościom. Dziękujemy i Pozdrawiamy

Chatka Puchatka

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,840s)