Świąteczne przedstawienie w MCER

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne zaprasza najmłodszych markowian z rodzicami na przedstawienie w wykonaniu Teatru Katarynka „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”.

Już w niedzielę 15 grudnia zapraszamy mieszkańców z pociechami do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Jeszcze przed rozpoczęciem Jarmarku Świątecznego, który w tym roku gości na skwerze przed MCER, możecie obejrzeć zabawną historię w świątecznym klimacie. Po spektaklu zapraszamy dzieci na spotkanie ze Św. Mikołajem, wspólne kolędowanie i animacje.

„Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” to bajka, która jest bardzo entuzjastycznie przyjmowana przez dzieci. Opowieść o królowej, której zamarzło serce bardzo porusza małych widzów, uczymy dzieci jak ważna jest przyjaźń, miłość, pokazujemy też jak bezpiecznie bawić się w zimowych warunkach. Zapoznajemy też widzów z rolą poezji, uczymy czym jest radość i jak panować nad złym humorem. Każdy nasz spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają.

Bilety dostępne są on-line, a już od 9 grudnia MCER zaprasza również do kas stacjonarnych.

Zakup biletów on-line

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,535s)