Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Superniania w bibliotece-spotkanie autorskie

24 stycznia naszym gościem była Pani Dorota Zawadzka czyli Superniania – pedagog, psycholog, spec od trudnych spraw wychowawczych.


Prawie każdy z nas zmaga się na co dzień z trudnymi sytuacjami wychowawczymi. Często z niewiedzy, w dobrej wierze, zaślepieni miłością do dziecka popełniamy błędy a później chciałoby się zawołać cytując tytuł książki: ,,Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!”. Na spotkaniu z autorką padło wiele pytań nurtujących naszych czytelników-rodziców. Interesowano się na przykład dlaczego maluchy gryzą i biją innych, jak ustrzec dzieci przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej lub co zrobić kiedy nastolatki nie chcą się uczyć i sprzątać własnego pokoju. Pani Dorota z chęcią i wrodzoną energią odpowiadała na pytania. Podkreślała, że trzeba kochać własne dziecko ale trzeba je również LUBIĆ ,co jest dobrym startem w rozwiązywaniu trudności. Spotkanie trwało długo. Pojawiały się wciąż nowe ,ważne i angażujące tematy. Trudno było nam się rozstać z superpomocną ,,Zawadzką na kłopoty” ale nadszedł czas powrotu do domu i nowego spojrzenia na nasze dzieci i rodziny.
Pani Doroto! Dziękujemy i do zobaczenia!

Galeria

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 78, generowano: 0,574s)