Sukces zawodników z Marek!

Warriors Young Marki na 2. miejscu półfinałów Mistrzostw Polski PLAYARENA!

13 lipca na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbyły się pierwsze półfinały Mistrzostw Polski w ramach rozgrywek PLAYARENA. Do turnieju zaproszeni zostali zwycięzcy rywalizacji z poszczególnych miast/okręgów. W rywalizacji 32 drużyn Regionu Północ udział wzięli młodzi zawodnicy z Marek. Po rozgrywkach grupowych, w których zajęli 2. miejsce, pokonali 4:2 drużynę z Olsztyna w 1/8 Finału, 1:0 sąsiadów z Warszawy w 1/4 Finału oraz 3:1 BKS Kaloryfer Białystok w półfinale. Po zaciętym meczu w Finale, ulegli 0:2 teamowi Grajki Pierwsza Klasa z Białegostoku, tracąc gola w ostatniej minucie spotkania, gdzie zagrali va banque – wycofali bramkarza chcąc zwiększyć przewagę w polu.

Przed naszymi krajanami walka w turnieju finałowym, który odbędzie się w dn. 10-11 sierpnia na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Tam zmierzą się z najlepszymi ósemkami z czterech regionów Polski.

Warriors Young składa się z 12 zawodników, a średnia wieku 18 lat sprawia, że są jedną z rewelacji rozgrywek.

Drużyna poszukuje sponsora, który z zamian za reklamę na koszulkach, wspierałby ich w wyjazdach na turnieje. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kapitanem drużyny, Michałem Ochmanem pod numerem 500 152 360.

Wszystkich zachęcamy do kibicowania naszym w nadchodzącej imprezie!

 

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,557s)