PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

Startujemy z II edycją turnieju piłkarskiego – Piłkarskie Marki 2014!

Czas pędzi nieubłaganie? Minął rok od momentu, gdy postanowiłem zorganizować turniej piłki nożnej dla mareckich młodych piłkarzy, który odbył się na świeżo otwartym boisku orlika, przy ulicy Okólnej 14. Dziś nadszedł moment organizacji II edycji naszego turnieju.

W zeszłym roku w rywalizacji wzięło udział 7 drużyn reprezentujących mareckie szkoły. Każda
z drużyn liczyła 8 zawodników, a to oznacza, że w zmaganiach uczestniczyło blisko 60 młodych piłkarzy. Relacje rodziców, jak i samych zawodników świadczyły o tym, że turniej był bardzo udany,
a młodzi sportowcy usatysfakcjonowani – w szczególności zwycięzcy. Zawodnicy otrzymali wówczas piłki, ochraniacze, bidony oraz dyplomy. W tegorocznej edycji mamy zamiar ufundować podobnie atrakcyjne nagrody, a z pewnością nie gorsze?

Na stronie www.pilkarskiemarki.wordpress.com dowiecie się więcej o samym turnieju. Zapoznacie się również z regulaminem turnieju oraz procedurami, które należy spełnić, aby zgłosić się do rywalizacji.

Zapraszam do zgłaszania drużyn!

Link do strony dotyczącej organizowanego turnieju

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,539s)