Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Spotkanie z Martą Fox

Marta FoxBiblioteka Publiczna miasta Marki zaprasza na spotkanie z Martą Fox, które odbędzie się 25 listopada (piątek) o godz. 14.00 (ul. Lisa Kuli 3a).

Przez krytykę została nazwana objawieniem polskiej powieści młodzieżowej.

Z ogromną odwagą porusza sprawy płci, dojrzewania młodzieży. Jej pisarstwo skupione jest wokół zagadnień, które wymagają rewizji postawy życiowej, podjęcia odpowiedzialności za własne decyzje. Marta Fox nie moralizuje, ale widać w jej powieściach wyraźny krąg wartości. Jej powieści charakteryzują się głębią psychologiczną i świetnie przedstawiają obyczajowość polskiej szkoły oraz mentalność młodzieży.
Marta Fox

Młodzieżowe powieści Marty Fox od kilku lat określane są mianem bestsellerów i znajdują się na pierwszym miejscu w rankingach czytelniczych.

Komentarze: 3

  1. Agula pisze:

    Ja bylam na tym spotkaniu i sie z niego bardzo ciesze=> A poza tym kupowałyśmy jej najnowsza ksiażkę i dostawałyśmy jej autograf. Marta Fox i jej ksiażk sa THE BEST:):):):):):):):):)

  2. anulka pisze:

    Uwielbiam jej książki!!! Świetna autorka.. Jak zaczęłam czytać „magdę.doc” to poprostu nie mogłam się oderwać :)Pisze współczesnym językiem, a takie książki, myślę, wciągają bardzo dużą grupę młodych osób. :)) Pozdrawiam.

  3. Marta Teodorowicz pisze:

    byłam na spotkaniu z nią ..polecam było bardzo fajnie i miło…jest świetną pisarką szczególniwe lubianą przez nastolatki

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,540s)