Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Spotkanie z Małgorzatą Strękowską- Zarembą

Zapraszamy młodych czytelników na spotkanie z Małgorzatą Strękowską- Zarembą, autorką „Filipka”, „Okropnego Maciusia” i „Detektywa Kefirka” 19 listopada (czwartek) o godzinie 10:00 lub 12:00.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta Marki przy ul. Leopolda Lisa Kuli 3A. Małgorzata Strękowska- Zaremba jest autorką wielokrotnie nagradzaną. Otrzymała m.in. : Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za powieść: „Abecelki i duch Bursztynowego Domu”, Wyróżnienie w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2006: „Bery, gangster i góra kłopotów”, Wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY w konkursie Książka Roku 2008 oraz 2009 za tę samą książkę otrzymała II Nagrodę w I Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej: „Złodzieje Snów”, która została wpisana w Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Pisarka ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutowała w roku 1984 utworem opublikowanym na łamach jednodniówki Ruchu Artystycznego Świat. Obecnie mieszka i tworzy w Markach.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,535s)