Spotkanie z Burmistrzem Miasta Marki

 

 

Mieszkańców   MAREK

ZAPRASZAMY

na spotkanie

z  Burmistrzem Miasta Marki

Jackiem Orychem

w środę 20 marca br.

o godz. 18.00

 

 

Spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 4

przy ul Dużej 3 w Pustelniku,

organizowane jest w związku

z  400% marecką podwyżką

opłat za wywóz śmieci

-  z 8 zł do 32 zł,

zatwierdzoną na ostatniej,

nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.

 

Opłata może ulec kolejnemu zwiększeniu.

foto: Urząd Miasta Marki

Komentarze: 4

 1. Beata Łubnicka pisze:

  Poproszę o informację, ile pieniędzy miasto płaciło za wywóz śmieci na dotychczasowych zasadach, i ile będzie płacić teraz. I komu. I proszę nie mydlić oczu, że to będzie 400% podwyżki, bo w moim przypadku, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu wodą, wzrost wynosi ponad 500%. To nie jest gospodarność ze strony miasta. To jest bezmyślność, to jest działanie na szkodę jego mieszkańców, to jest hucpa i nieliczenie się z nikim i niczym! To jest wyrywanie pieniędzy na różne pomysły plus! To wstyd, żeby Rada Miasta przyjmowała takie projekty bez pytania mieszkańców o opinię, bez możliwości dyskusji, wypracowania porozumienia czy też znalezienia korzystnego dla wszystkich rozwiązania!
  Na szczęście istnieje możliwość zaskarżania takich uchwał, z czego z wielką radością skorzystam.

 2. Katarzyna pisze:

  Chętnie podpiszę się pod postem p. Beaty Łubnickiej

 3. agnieszka pisze:

  firma zrywająca umowę powinna mieć 5 letni zakaz startowania do przetargu. ciekawe czy wtedy by się im opłaciło. nie biore pod uwagę że ktoś z urzędu „dogadał się ” z firma remondis.

 4. agnieszka pisze:

  Pan Burmistrz powiedział na spotkaniu, że mieszka w bloku i nie ma odpadów zielonych a musi płacić za innych. A obierki z ziemniaków, marchewki, jabłek, bananów, kiwi gdzie sa wyrzucane? trudno mi wyobrazić że ktoś nie je tych owoców, albo chociaż jednego z nich .

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 67, generowano: 0,549s)