Spotkanie sprawozdawcze PZW Marki z rok 2002

Przedstawiamy wyniki „Zawodnika Roku 2002″ oraz „Zawodnika Grand Prix 2002″ – PZW Koło Miejskie nr 14 w Markach.

ZAWODY WĘDKARSKIE SENIORÓW W 2002 ROKU
ZAWODY SPININGOWE
Miejsce 21 Maja 2002 r. 22 Września 2002 r. 20 Października 2002 r.
I Zawodniak Robert Malinowski Krzysztof Wiernicki Paweł
II Polak Zbigniew Kosiński Paweł Spora Bogdan
III Łoniewski Marcin Sobczak Andrzej Kosiński Piotr
IV Kosiński Piotr Ratajczyk Krzysztof Szczepański Krzysztof
V Kuciak Marek Harasimiuk Jan Pietrak Artur
VI Wiernicki Paweł Polak Zbigniew Sobczak Andrzej

ZAWODNIK ROKU W SPINNINGU
I miejsce – Kosiński Piotr – 9 pkt.
II miejsce – Wiernicki Paweł – 37 pkt.
III miejsce – Polak Zbigniew – 38 pkt.

ZAWODY SPŁAWIKOWE
Miejsce 21 Kwietnia 2002 r. 26 Maja 2002 r.
I Sobczak Andrzej Janas Robert
II Szubierajski Wojciech Sobczak Andrzej
III Janas Robert Motyczyński Tomasz, Dąbrowski Tomasz
IV Motyczyński Jerzy Krystecki Paweł
V Pepłowski Krzysztof Motyczyński Jerzy
VI Harasimiuk Jan Harasimiuk Jan

ZAWODNIK ROKU W SPŁAWIKU
I miejsce – Sobczak Andrzej – 3 pkt.
II miejsce – Janas Robert – 4 pkt.
III miejsce – Motyczyński Jerzy – 9 pkt.

ZAWODY GRUNTOWE
Miejsce 09 Czerwca 2002 r. 08 Września 2002 r.
I Żochowski Janusz Antoniak Jarosław
II Juszkiewicz Józef Machnowski Jan
III Janas Robert Harasimiuk Jan
IV Krystecki Paweł Sobczak Andrzej
V Motyczyński Dariusz Bogatek Robert
VI Harasimiuk Jan Kostrzewa Marek

ZAWODNIK ROKU W GRUNTÓWCE
I miejsce – Harasimiuk Jan – 9 pkt.
II miejsce – Żochowski Janusz – 31 pkt.
III miejsce – Antoniak Jarosław – 31 pkt.

ZAWODY WĘDKARSKIE JUNIORÓW W 2002 ROKU
ZAWODY GRUNTOWE
Miejsce 09 Czerwca 2002 r. 08 Września 2002 r.
I Polak Łukasz Polak Grzegorz
II Rosa Rafał Polak Łukasz
III Chaciak Piotr Szczepański Marcin
IV Lipka Michał Lipka Michał
V Sobotko Radosław Rosa Rafał
VI Polak Grzegorz Wietrak Dariusz

ZAWODY SPŁAWIKOWE
Miejsce 21 Kwietnia 2002 r. 26 Maja 2002 r.
I Krystecki Paweł Łupiński Daniel
II Łupiński Daniel Polak Łukasz
III Polak Grzegorz Polak Grzegorz
IV Polak Łukasz Lipka Michał
V Nerło Michał —————–
VI Chaciak Piotr ——————

G R A N D P R I X – WĘDKARZ ROKU 2002 – Kat. JUNIORZY
kol. Łukasz Polak
Wyniki:
I miejsce – Polak Łukasz – 9 pkt.
II miejsce – Polak Grzegorz – 13 pkt.
III miejsce – Lipka Michał – 22 pkt.

G R A N D P R I X – WĘDKARZ ROKU 2002 – Kat. SENIORZY
kol. Sobczak Andrzej
Wyniki:
I miejsce – Sobczak Andrzej – 76 pkt.
II miejsce – Harasimiuk Jan – 86 pkt.
III miejsce – Janas Robert – 127 pkt.

Sekretarz Koła
Jan Orłowski

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,544s)