Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Spotkanie Bożonarodzeniowe w Klubie Seniora MOK

2011-12-15 wigilia seniorow blazejczyk_0051W czwartek, 15 grudnia 2011 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego odbyła się doroczna przedświąteczna uroczystość pracowników ośrodka i członków Klubu Seniora MOK, którą uświetnił koncert kolęd w wykonaniu wspaniałej artystki scenicznej, Danuty Błażejczyk. Ta znana wokalistka nie po raz pierwszy przyjęła zaproszenie Mareckiego Ośrodka Kultury – tym razem na spotkanie z Klubem Seniora przygotowała znane wszystkim kolędy polskie w doskonałych, współczesnych aranżacjach, które publiczność chętnie wykonywała wraz z artystką. Na zakończenie swojego występu Danuta Błażejczyk złożyła obecnym na sali gościom – przedstawicielom władz miasta, zespołowi i byłym pracownikom MOK oraz zarządowi i członkom Klubu Seniora najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.
Po koncercie zaproszony na uroczystość proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Izydora w Markach, ksiądz Zygmunt Wirkowski poprowadził wspólną modlitwę i życzył mareckim seniorom udanych, spokojnych i rodzinnych świąt. Do życzeń dołączyła się także Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, współprowadząca Klub Seniora, Paulina Borzecka i Przewodnicząca Zarządu Klubu, Teresa Strzelczyk. Panie w ciepłych słowach wspominały udane spotkania w MOK w kończącym się roku i życzyły, aby rok następny obfitował w równie miłe, jeśli nie milsze wspólne klubowe przedsięwzięcia.
Atmosfera była prawdziwie świąteczna, choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni – po chwili wszyscy dzielili się opłatkiem i próbowali wigilijnych potraw przygotowanych na tę uroczystą okazję przez zarząd i współpracujące z nim seniorki i seniorów.

Anna Dąbrowska-Pękocka
MOK w Markach

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,665s)