Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim

Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprasza 21 lutego (piątek) o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim.

Tomasz Sekielski (ur. 1974) sprawozdawca parlamentarny, reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, reżyser i pisarz.Współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych w TVN, TVN24, TVP1, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym i Po prostu. Na swoim koncie ma współpracę z radiem Tok FM, Radiem dla Ciebie, a także i największymi polskimi portalami internetowymi. Jest też twórcą filmów dokumentalnych Władcy marionetek, 8.38 i  przede wszystkim poświęconego wykorzystywaniu seksualnemu nieletnich w Kościele Tylko nie mów nikomu, który na YouTube miał ponad 23 miliony odsłon. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście „The Bloomberg 50. The people who define 2019″. Jako autor thrillerów debiutował w Domu Wydawniczym REBIS trylogią ,,Sejf ” -  SejfSejf.  Obraz kontrolny i Sejf. Gniazdo Kruka. Napisał również thrillery polityczne pt.  Zapach suszy i Smak suszy.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 78, generowano: 0,580s)