Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Spokojnie, to tylko ćwiczenia

W poniedziałek i wtorek służby specjalne i ratownicze będą trenować na terenie SP2.

Jeśli 3 i 4 czerwca zobaczą Państwo w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 2 antyterrorystów, a następnie usłyszycie głośne huki oraz sygnał syren, prosimy – nie wpadajcie w panikę. Po pierwsze, to tylko ćwiczenie, po drugie – w tym czasie dzieci nie ma już w szkole przy ul. Szkolnej. Pojawia się natomiast wyśmienita okazja, by służby specjalne i ratownicze, wykorzystując czas przed kolejnym etapem modernizacji placówki, mogły sprawdzić swe umiejętności. Scenariusz ćwiczeń zakłada aktywny udział służb w katastrofie budowlanej, w tym epizod związany z zagrożeniem terrorystycznym.

Projekt wiąże się z utrudnieniami dla pieszych i kierowców. Dojdzie do nich wyłącznie 4 czerwca w godz. 9.00-13.00. W tym czasie nie będzie możliwości przejścia/przejechania przez Szkolną na odcinku od Katowickiej do Konopnickiej oraz przez ul. Rodziewiczówny (od Szkolnej do Słowackiego). Za utrudnienia przepraszamy.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 49, generowano: 0,536s)