Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Spektakl Muzycznego Teatru Łazienki pt. ?Powstanie Warszawskie 1944?

img_8745.jpgW dniu 28 października na zaproszenie Urządu Miasta Marki oraz Towarzystwem Przyjaciół Marek aktorzy Teatru Muzycznego Łazienki wystawili w Domu Katolickim przedstawienie pt. „Powstanie Warszawskie 1944″. Spektakl zorganizowany został dzięki zaangażowaniu Justyny Giedrojć, Radosława Deca i Mikołaja Szczepanowskiego. Spektakl był sporym sukcesem, zgromadził pełną sale publiczności, która po zakończeniu przedstawienia jeszcze długo biła brawo artystom. Słowa pochwały należą się nie tylko aktorom, ale też i ludziom odpowiedzialnym za strone techniczną przedstawienia za wspaniała gre światła i dźwięku.
„Powstanie Warszawskie 1944″ opowiada autentyczne historie z okresu Powstania Warszawskiego. Zostały one wkomponowane w historie teczki z listami, które miały zostać dostarczone do adresatów przez młodego posłańca. Miały. Niestety chłopczyk już na samym początku ginie, zastrzelony przez „gołębiarza”, a teczkę zalaną krwią znajdują trzy kobiety. Aby móc rozpoznać adresatów otwierają po kolei koperty i szukają w nich informacji. Każdy list to oddzielna historia.

Historia Teatru Łazienki: http://www.teatr-lazienki.prv.pl/

1.jpg

2.jpg

Więcej zdjęć i dłuższa relacja wkrótce w Marki ZIN

Mikołaj „Szybki”

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,578s)