Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Segregowanie odpadów jest naprawdę opłacalne

Mamy za sobą już ponad dwa miesiące doświadczeń związanych z funkcjonowaniem nowego sytemu gospodarki śmieciowej.

Przed kilkoma miesiącami znakomita większość markowian zadeklarowała prowadzenie selektywnej zbiórki opadów.

 

To dobrze świadczy o naszej społeczności.

PM Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Komentarze: 2

  1. Beata Łubnicka pisze:

    Tak, zgadzam się, segregowanie odpadów jest opłacalne. Natomiast kompletną porażką był wybór firmy Lekaro. Przed chwilą miałam wątpliwą przyjemność rozmowy z Panem Kamilem Zagórskim. Kontakt do tego pana, jako „szefa kierowców” jak mi powiedziano, uzyskałam w biurze firmy. Sam pan Karol Zagórski przedstawił się jako prezes firmy Lekaro. W sposób bardzo niegrzeczny reagował na moje uwagi dotyczące kolejnego niewywiązania się ze swoich obowiązków, jako przedstawiciela firmy. Otóż po raz kolejny kosze na ulicy Rejtana czekały na wywiezienie. Usłyszałam tłumaczenie, że jest to okres przejściowy, że nic się nie stało, i „kim w ogóle jestem, że zgłaszam swoje uwagi”. Odpowiedziałam, że klientem firmy. Pan Zagórski rozmawiał bardzo niegrzecznie, na moją zapowiedź, że skontaktuję się w takim razie z Urzędem Miasta, by zgłosić nieprawidłowości w działaniu firmy wybranej w drodze przetargu odpowiedział „dobrze, niech sobie pani zgłasza, bo tacy bezrobotni to nie mają co robić tylko się skarżą”.
    W związku z powyższym mam pytanie – czy informacja o tym zdarzeniu na forum wystarczy, czy też powinnam wysłać oficjalne zgłoszenie do Urzędu Miasta?
    Proszę o odpowiedź.
    Beata Łubnicka

  2. Lepiej zgłosić do Urzędu. Forum, jak i marki.net.pl to tylko pewien nośnik informacji, gdzie napisanie takowej, bez obietnicy zajęcia się sprawą przez radnych, nie jest żadnym oficjalnym zgłoszeniem problemu.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,560s)