Ruszają zapisy do przedszkoli

Od 2 marca rozpoczyna się wydawanie formularzy wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola. Druki można otrzymać w każdym z 3 przedszkoli miejskich. Wnioski złożyć należy do 31 marca. Druk jest już w mareckim Biuletynie Informacji Publicznej.
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola – plik PDF

W tym samym terminie rozpoczyna się wydawanie kart zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Druk można otrzymać w każdej ze szkół podstawowych. Karty przyjmowane będą do 31 maja. Druk także można pobrać z BIP-u.
Karta zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego – plik PDF

Szczegóły rekrutacji zawarte są w informacji Burmistrza Miasta Marki.
http://bip.marki.pl/pl/bip/brm_prawo/2009/04/01

A.Inglot

Komentarze: 1

  1. w.karpinski pisze:

    Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 zaprasza rodziców dzieci 5 – letnich na zebranie dnia 25 marca o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej. Będzie ono dotyczyło możliwości nauczania przedszkolnego. Zostaną również przedstawione zmiany w systemie oświaty, które dotyczą dzieci w tym właśnie wieku.
    http://bip.marki.pl/pl/bip/jednostki_samorzadowe/SP_4/rada_pedagog/01/01

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,532s)