Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Rozbudujemy Turystyczną, zbudujemy Projektowaną

Szukamy wykonawcy nowego dojazdu do Zespołu Szkół nr 2 przy Wczasowej.

Ogłosiliśmy kolejny przetarg drogowy. Tym razem szukamy wykonawcy inwestycji, która poprawi komunikację z edukacyjnym kompleksem przy Wczasowej. Zamierzamy przebudować ulicę Turystyczną i wybudować ulicę Projektowaną. Obie uzyskają odwodnienie, nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 m oraz chodnik. Promienie łuków będą dostosowane do potrzeb autokarów przyjeżdżających po dzieci ze szkoły. Skrzyżowanie ulicy Projektowanej z Wenecką będzie wyniesione. Wzdłuż nowej inwestycji zostaną zamontowane nowoczesne latarnie LED-owe.

- O realizacji tej inwestycji mówiło się od 20 lat. W poprzedniej kadencji rozpoczęliśmy prace projektowe. Cieszę się, że znaleźliśmy się na etapie przetargu. Oby dopisali oferenci – mówi Dariusz Pietrucha, wiceburmistrz Marek.

Zapraszamy wykonawców do składania ofert. Czekamy na nie do 2 lipca. O wyborze najkorzystniejszej zdecydują dwa kryteria – cena oraz okres gwarancji i rękojmi (nie krótszy niż 36 miesięcy, maksymalny 60 miesięcy).

Więcej informacji o przetargu – TUTAJ

- Kolejnym etapem modernizacji ulic w tym rejonie będzie przebudowa Wczasowej i Weneckiej. Mamy nadzieję, że do końca roku uzyskamy niezbędne pozwolenia – dodaje Darusz Pietrucha.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 66, generowano: 0,549s)