Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Rewitalizacja w pigułce

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne.

Centrum Aktywności Fabryczna 3 jest jednym z symboli rewitalizacji w naszym mieście. Kiedyś straszyły tu puste pomieszczenia, obecnie – po pracach remontowych realizowanych wewnątrz i na zewnątrz – jest to miejsce spotkań mieszkańców, którzy mogą tu obejrzeć film, wysłuchać koncertu, podyskutować czy spotkać się na warsztatach kulinarnych. To nie przypadek, że właśnie do tego odnowionego miejsca zapraszamy mieszkańców zainteresowanych tematem rewitalizacji. To kwestia, która w ostatnim czasie wzbudzała wiele emocji. Ponieważ mieszkańcy naszego miasta chcą wiedzieć jak najwięcej na ten temat, serdecznie zapraszamy na spotkanie. Odbędzie się ono 20 listopada o godzinie 18.30. Pojawią się na nim zarówno eksperci, jak i przedstawiciele naszego ratusza. Będzie to dobra okazja, by wysłuchać prezentacji na ten temat rewitalizacji, a następnie zadać pytania. Serdecznie zapraszamy! Liczymy, że – podobnie jak podczas niedawnego spaceru historycznego – frekwencja dopisze!

Ps. Zapraszamy też do lektury naszego biuletynu – na stronie 14 znajduje się całostronicowy artykuł na temat rewitalizacji.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,553s)