Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Recital Izabeli Kopeć w MOK w Markach

2010-01-31_izabela-kopec_recitalsMarecki Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie 31 stycznia 2010 roku – w niedzielę – o godz. 16.00 na recital IZABELI KOPEĆ oraz promocję nowego albumu artystki p.t.: „Five”. Wstęp wolny!
Informacje o artystce:
Izabela Kopeć to znakomita wokalistka, kompozytor i producent muzyczny. Jej głos to jeden z najpiękniejszych mezzosopranów lirycznych. Solistka jest absolwentką Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jej staranne i wszechstronne wykształcenie, które zdobyła w szkołach muzycznych i w czasie studiów nie tylko w dziedzinie wokalistyki, ale także gry aktorskiej i ruchu scenicznego sprawia, że gdy pojawia się na scenie, potrafi oczarować publiczność zarówno pięknym głosem, jak i swoją urzekającą osobowością i kreacją artystyczną.
Niezwykłe możliwości wokalne artystki oraz wszechstronne zainteresowania muzyczne pozwalają jej w oryginalny sposób łączyć dwa, zdawałoby się, odległe światy: szlachetny świat muzyki klasyczne i niezwykły, mezzosopranowy głos operowy ze światem wysublimowanej muzyki popularnej, gdzie wyśpiewywane przez wokalistkę liryczne dźwięki, płynnie zamieniają się w delikatny „biały” głos o przepięknej, wzruszającej barwie.
Zobacz stronę artystki : http://www.izabelakopec.pl/

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,537s)