PZW Koło Miejskie nr 14 -Zawody Morskie – „O Mistrzostwo Koła”

pzw06.jpgDla tych co uwielbiają morskie zawody wędkarskie jak co roku PZW Koło Miejskie nr 14 w Markach zorganizowało dnia 9 marca br. zawody morskie pt. ?O Mistrzostwo Koła?.
W zawodach wzięło udział 40 zawodników członkowie naszego koła jak i też członkowie Morskiego Klubu wędkarskiego ? ?Dzikun?. Zawodnicy wypłynęli w morze na dwóch kutrach rybackich o nazwie ?Denega? i ?Admirał?, które są specjalnie przygotowane do takich przygód wędkarskich.
Pogoda w tym dniu dopisała, natomiast połów był średni, choć trzeba przyznać, że były też złowione okazy. Nagrodę za złowienie największej ryby ważącej 7,5 kg. otrzymał kolega Pałaszewski Sławomir
Nagród było wiele, lecz najlepszymi zawodnikami dnia zostali:
Za 1 miejsce ? kol. Szymecki Arkadiusz,
2 miejsce ? kol. Dąbrowski Tomasz
3 miejsce ? kol. Worońko Krystian

Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi z myślą przyszłorocznych Morskich Zawodach Wędkarskich
Rzecznik prasowy koła: Jan Orłowski

pzw01.jpg
pzw02.jpg
pzw03.jpg
pzw04.jpg
pzw05.jpg
pzw06.jpg
pzw07.jpg
pzw08.jpg
pzw09.jpg
pzw10.jpg

Galeria

Komentarze: 2

  1. drozd pisze:

    ale ryba!!

  2. grzegorz s. pisze:

    Tylu chłopa i tylko dwie ryby, normalne w naszych wodach…

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,591s)