Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Przystań Marki – 26 maja 2012, godz. 12.00 – ZAPROSZENIE

500
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Marek i okolic na coroczną imprezę Przystań Marki, która odbędzie się 26 maja, w sobotę w Mareckim Parku Miejskim przy al. Piłsudskiego 96.
Zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół – zapowiada się super zabawa.
Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 12.00 festynem z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka pod hasłem „Postaw na rodzinę”, a o godzinie 16.00 zapraszamy na doroczny koncert „Przystań Marki 2012″

W pierwszej części tradycyjnie wystąpią dzieci z mareckich szkół oraz klubów sportowych działających na terenie miasta, będą pokazy taneczne, śpiew, sztuki walki i wiele innych atrakcji.

Dla wszystkich uczestników, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych przygotowaliśmy szereg atrakcji, będą dmuchane zamki, samochodziki, stoiska z zabawkami i cukrową watą, kucyki i wiele, wiele innych. Jak zawsze będzie ogródek grillowy, gdzie będzie można usiąść i zjeść smaczne potrawy przy dźwiękach dobrej muzyki.

Podczas pierwszej części imprezy, odbędzie się również losowane nagród dla uczestników IX Mareckiej Majówki Rowerowej odbywającej się tego samego dnia na terenie Marek.

O godzinie 16:00, na naszej scenie, rozpoczną koncerty zaproszone zespoły: Blues Drivers, Z Dala Od Zgiełku oraz EKT Gdynia.

Dokładny program imprezy już wkrótce na portalu społeczności Marek – www.marki.net.pl.

Na imprezę zapraszają Urząd Miasta Marki, Towarzystwo Przyjaciół Marek oraz sponsorzy.

plakat_szanty_5

Komentarze: 4

 1. joanna dolina pisze:

  oj Panie Administratorze… może by przydał się Panu nieodżałowany Pan Inżynier z kabaretu „Elita” czy „Studia 202″ nie pomne już skąd…
  Kończ Waś wstydu sobie oszczędź… wpisy Panu giną nagminnie…
  banery zamieszczasz niechronologicznie… skończ Waś z tym monopolem, jeżeli sobie nie radzisz… lepszy wróbel w garści niż droższy ptak na dachu…
  czy zmienisz oprogramowanie szybciej niż Wodociągi Mareckie skanalizują nasze piękne miasto…
  na razie Chelsea górą…
  wyśpij się PAN

 2. k.bychowski pisze:

  Wpisy przywróciłem z backupu.

  Internet nie jest anonimowy ;-)

 3. Benny Kuleczka pisze:

  pani Joanno,

  pisze się Waść a nie Waś. Naprawdę.
  Pozdrawiam,

  Benny Kuleczka

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 46, generowano: 0,532s)