Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Przetarg na przebudowę Poznańskiej

Na oferty wykonawców prac czekamy do 31 sierpnia.

Kolejna ulica w Markach przejdzie metamorfozę. W środę, 16 sierpnia, ratusz ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Poznańskiej. Magistrat chce wybudować kanalizację deszczową, asfaltową jezdnię o szerokości 5 m., chodnik oraz zmodernizować zjazdy na posesję. Częścią tego zamówienia jest również przebudowa sieci energetycznej – chodzi m.in. o przestawienie słupów i wymianę opraw oświetleniowych.

Do 8 grudnia 2017 r. wykonawca ma wybudować kanalizację deszczową. Do 30 czerwca 2018 r. mają się zakończyć prace drogowe i przebudowa sieci napowietrznej. Obowiązkiem wykonawcy jest zapewnienie dojazdów do posesji podczas realizacji inwestycji.

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują dwa kryteria: zaproponowana cena oraz okres gwarancji i rękojmi. Najkrótszy możliwy to 36 miesięcy, najdłuższy 60 miesięcy. Termin złożenia ofert i ich otwarcia minie 31 sierpnia.

To kolejna inwestycja drogowa, na którą miasto ogłasza przetarg. W przygotowaniu są postępowania dotyczące m.in. ulic Sosnowej-Kościuszki, Głównej i przyległych oraz Lisiej. W budowie są m.in. Zygmuntowska i Zagłoby, Staszica, Kołłątaja i Równa. Rozpoczynają się także prace przy Sokolej.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,545s)