Prosta rzecz, która może uratować życie

Jak wiadomo nikt z nas nie zna dnia, ani godziny kiedy to może nam się przytrafić jakieś nieszczęście. Czasami minuty czy sekundy decydują o tym, czy udzielana pomoc będzie skuteczna. Niestety nie zawsze możemy dowiedzieć się wszystkiego o osobie, której udzielamy pomocy i dlatego polecamy wszystkim, a w szczególności osobom, które są na coś uczulone, lub leczą się na choroby przewlekłe i przyjmują stale leki, proste ale bardzo skuteczne rozwiązanie jakim jest OPASKA RATUNKOWA SOS.

Opaska Ratunkowa SOS to najskuteczniejszy produkt w postaci opaski silikonowej, która w dużym stopniu dzięki zawartych na niej informacjach: IMIĘ, GRUPA KRWI, NUMERY TELEFONU DO BLISKICH, WAŻNE CHOROBY, UCZULENIA NP.: LEKI pomaga służbom medycznym jak i zwykłym ludziom przynieść Tobie skuteczną pomoc ratującą zdrowie a nawet życie. Każda z tych informacji ma ogromne znaczenie, umieszczenie na niej twojego imienia pozwala by ratownicy medyczni lub personel oddziału ratunkowego mogą zwracać się do ciebie po imieniu, to powoduje poczucie bezpieczeństwa, grupa krwi to skrócenie czasu o 30 minut w przygotowaniu dla Ciebie odpowiedniej krwi, nr telefonów do bliskich pozwalają skutecznie pomóc zagubionemu dziecku np.: w markecie na plaży i wczasach zagranicznych a także osobom cierpiącym na choroby utraty pamięci (ALZHEIMERA). Uczulenia ­ ta informacja daje personelowi medycznemu jasne informacje o lekach, które powodują uczulenie. Informacja o ważnych chorobach to ogólny obraz twojego zdrowia. Wszystkie te informacje znajdują się na wewnętrznej stronie silikonowej opaski by zachować dyskrecję przed osobami trzecimi, po zewnętrznej stronie międzynarodowy znak wzywania pomocy SOS wyraźnie świadczy o jej funkcji

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat lub złożyć zamówienie zapraszamy na stronę Rescue Ring

Komentarze: 6

 1. wikary pisze:

  OSP robi marketing tej firmie? Przepraszam, ale to mi się nie podoba. Wszedłem i żeby nabyć muszę zapłacić 30 zł. I ok. Nic za darmo. Tylko dlaczego OSP zamieszcza taki temat. Niech sobie ta firma sama zamieści reklamę i za nią zapłaci. Wnoszę do admina o usunięcie tego tematu. A Pana Krajewskiego proszę o wyjaśnienie.

 2. m.krajewski pisze:

  W kwestii wyjaśnienia informuję Pana, że OSP nie robi marketingu nikomu, a jedynie promuje rozwiązania, które wpływają realnie na poprawę bezpieczeństwa, czyli realizuje w ten sposób w 100% cele zgodnie z zapisami w swoim statucie.
  Nikt, nikogo nie zmusza, ani nie namawia do kupowania przedstawionych opasek, a jedynie pokazujemy w jaki sposób osoby przewlekle chore, alergicy, itp. mogą zapewnić sobie szybsze i jeszcze bardziej skuteczne niesienie pomocy w przypadku zagrożenia ich życia, a nam – ratownikom, pozwalają na uzyskanie jak największej ilości danych niezbędnych do prawidłowego wykonywania swoich działań, w taki sposób by nie narażać takiej osoby na jeszcze większe niebezpieczeństwo.
  Jeśli administrator uważa, że nasze działanie jest niezgodne z regulaminem tej strony to bardzo prosimy o usunięcie tego postu lub informację zwrotną do nas.

  Z poważaniem:

  Maciej Krajewski
  Z-ca Naczelnika
  OSP w Markach

 3. wikary pisze:

  Nie wiem co uważa admin. Ja uważam, że temat jest źle podany i mam do tego prawo. Już prędzej bym kupił, gdyby była informacja, że nasza OSP ma z tego dofinansowanie. I pytanie zasadnicze dlaczego akurat opaski tej firmy? Przypadek czy mają wyłączność? A opaski są fajne tylko drogie jak na taki bzdet. Chyba, że tak jak mówię z tej kasy jest wspomagane polskie ratownictwo.

  z poważaniem

  wikary
  bez przydziału
  w Markach

 4. k.bychowski pisze:

  m.krajewski napisał:
  > Jeśli administrator uważa, że nasze działanie jest niezgodne….

  Administrator nie uważa ;-)

  wikary napisał:
  > Wnoszę do admina o …

  Admina nie interesuje o co wnosi wikary.
  Jeśliby wikaremu zależało żeby admina interesowało o co wnosi,
  to musiałby się podpisać jak dorosły człowiek.

  A tak to adminowi nawet czytać wikarego się nie chce
  (chociaż musi ;-)

  k.bychowski

 5. wikary pisze:

  jasne i czytelne :)

 6. Alan pisze:

  będąc osobą która pomaga potrzebującemu jaką będziecie mieć pewność że ten dane to akurat tej osoby która leży przed wami ? nigdy nie będzie takiej pewności bo to nie jest dokument ze zdjęciem. Co o tym sądzicie ? nie lepiej jak by każdy otrzymał kartę ze zdjęciem z takimi danymi i mieć ją przy sobie ?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,563s)