Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Projekt uchwały w sprawie negocjacji z Warszawą na temat I strefy zaopiniowany pozytywnie

Komisja Budżetowo-Gospodarcza Rady Miasta Marki pozytywnie zaopiniowała, przedstawiony przez burmistrza Jacka Orycha, projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Marki do współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w celu wypracowania funkcjonalnego rozwiązania komunikacyjnego obejmującego Gminę Miasto Marki 1 strefą biletową. Przyjęcie uchwały planowane jest podczas sesji Rady Miasta Marki 26 kwietnia.

Projekt uchwały: http://bip.marki.pl/pl/bip/px_druk.223.27.sesja.pdf

Audycja na temat I strefy biletowej w Markach w Radiu FAMA:
http://radiofama.com.pl/content/miasto-marki-walczy-o-do%C5%82%C4%85czenie-do-pierwszej-strefy-biletowej

Galeria

Komentarze: 2

  1. niss pisze:

    „zmniejszenie kosztów utrzymania dróg” to już wcale nie będą nic robić z mareckimi polnymi drogami?

  2. mieszkaniec pisze:

    napewno koszty spadną dzisiaj rano ekipa z urzędu miasta równała droge ulicy Ceglanej równiutko jak na autostradzie ,ale nie mineła godzina i pojawił sie pierwszy samochód 10 tonowy -mimo że na tej ulicy obowiązuje zakaz ruchu powyżej 2,5 tony.Ale czemu się dziwić urząd miasta czepia kamery tam gdzie nic sie nie dzieje a na Ceglanej dzieje się sporo bo a to prostytutki pojadą do lasu z klientem ,a to ktos wiezie dzrewo z lasu… no cóż a mialo być po nowemu

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,583s)