Pozytywny ruch we właściwym kierunku.

Po wielu miesiącach  wyczekiwania Rada Miasta Stołecznego Warszawy przegłosowała dziś wprowadzenie taryfy Warszawa +. Jest to kolejny (miejmy nadzieję, że nie ostatni) krok dla wprowadzenia tańszych biletów komunikacji miejskiej dla mieszkańców miasta Marki.  Mimo, że wysokość zniżki na karcie markowianina nie do końca jest zgodna z pragnieniami mieszkańców, to jest to pozytywny ruch we właściwym kierunku.

Sylwia Matusiak

Komentarze: 1

  1. Robert pisze:

    Może lepiej iść za przykładem innych podwarszawskich miast, które dowożą busami ludzi do Warszawy? M1 nie jest daleko… Np. Ząbki dowożą ludzi do M1 i Rembertowa (stacja PKP)…

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,580s)