Akcja Katolicka

Akcja Katolicka
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93
503 385 959, akcja@marki.net.pl

Szanując przeszłość
- patrzymy w przyszłość.

Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

POŻEGNANIE LATA U ŚW. IZYDORA

Relacja z festynu Lato w mieście – Rodzina bezpieczna na drodze.

„Lato w mieście – Rodzina bezpieczna na drodze” pod takim hasłem można było się bawić w minioną niedzielę podczas rodzinnego festynu na terenie parafii Św. Izydora w Markach współfinansowanego z środków budżetowych miasta Marki w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas festynu zorganizowano konkursy i zabawy mające na celu edukację w zakresie bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły i nie tylko…… także podczas jazdy na rowerze czy aucie.

Dzięki strażakom z OSP Marki można było się nauczyć poprawnego udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Strażacy chętnie prezentowali sprzęt, opowiadali o ich pracy, wyjaśniali zasady bezpieczeństwa i odpowiadali na wiele innych pytań.

Na scenie zaprezentowały się grupy artystyczne Mareckiego Ośrodka Kultury, nasz marecki młodzieżowy zespół „OPEN HEART”, następnie „BLUE FIGHTERS”. Można było się bawić w rytmach piosenek zespołu „TESTIMONIUM” a na koniec potańczyć z zespołem „ŻUKI”.


Najmłodsi chętnie korzystali z dmuchanych zjeżdżalni, quadów, gokartów i cierpliwie stali w długiej kolejce do cukrowej waty. Smakosze domowych wypieków szybko opróżnili kawiarenkę ze słodkości a grochówka cieszyła się zainteresowaniem wielu odwiedzających.

Miasto Marki |

PM- Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

Komentarze: 1

  1. Kwaasu pisze:

    Yeaaaa! Open Heart <3 jest moc :D

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 78, generowano: 0,716s)